Zgodnie z planem

Emilian Siemsia, środa, 29 czerwca 2011

Kolejne dwie eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów odsiały już najsłabszych młodzieżowców.

W Malmö oraz Gorican niespodzianki nie zanotowano, bo awans wywalczyli ci, na których najbardziej liczono. Dla polskich kibiców najważniejsze jest, że Przemysław Pawlicki oraz Emil Pulczyński nie mieli żadnych problemów z wywalczeniem przepustek do półfinałów. Obawy o formę startującego w II lidze Pawlickiego okazały się niepotrzebne. 19-latek coraz bardziej się rozjeżdża i z pewnością będzie się zaliczał do głównych faworytów do medalu. Dość niespodziewanie na starcie tych zawodów stanął obrońca tytułu mistrzowskiego. Darcy Ward zapowiadał, że nie wystartuje w tym sezonie w eliminacjach i skoncentruje się na innych rozgrywkach. Widocznie zmienił zdanie i będzie chciał pobić rekord Emila Sajfutdinowa, który ma na swoim koncie dwa tytuły mistrzowskie (podobnie jak Australijczyk). Półfinały odbędą się 4 czerwca w słowackiej Żarnovicy oraz 25 czerwca w Gnieźnie.

 

MALMÖ: 1. S. Gustafsson (Szwecja) 15, 2. Sundstroem (Szwecja) 13, 3. M. J. Jensen (Dania) 12, 4. M. B. Jensen (Dania) 10, 5. Nilsson (Szwecja) 10, 6. L. Lindgren (Szwecja) 9+3, 7. Katajisto (Finlandia) 9+2 (rez.).

GORICAN: 1. Pr. Pawlicki (Polska) 14, 2. Ward (Australia) 13, 3. E. Pulczyński (Polska) 12, 4. Czałow (Rosja) 11, 5. Kovacic (Chorwacja) 10, 6. Hadek (Czechy) 10, 7. Conda (Słowenia) 9 (rez.).

 

DJ


źródło: Słowo Sportowe


Proste pytanie: 8 + 0 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.