Zapraszamy na Siatkarskie Mikołajki!

, sobota, 17 grudnia 2011

Już w najbliższy poniedziałek siatkarki Impelu Gwardii Wrocław ponownie zagrają o ligowe punkty. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Rafała Błaszczyka będzie KS Pałac Bydgoszcz. Do Hali Orbita warto jednak przyjść nieco wcześniej bo już tradycyjnie kibiców naszego zespołu odwiedzi św. Mikołaj!

avatar
Oprócz spotkania Impela Gwardii z KS Pałacem Bydgoszcz, gwardzistki zapraszają również do przedświątecznego spotkania (@ fot. K. Ziółkowski)

Wizyta św. Mikołaja na jednym z grudniowych meczów Impelu Gwardii to już niemal tradycja! W tym roku po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić najmłodszych kibiców naszej drużyny do wspólnej zabawy pod hasłem „Siatkarskie Mikołajki”.

Wszystkie dzieci zapraszamy do Hali Orbita już na godzinę 17. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. Dodatkowo na terenie hali działać będą stanowiska przeznaczone do malowania twarzy. Gościem specjalnym imprezy będzie oczywiście św. Mikołaj z pomocnikami!

Wszystkich rodziców z dziećmi zapraszamy do pobrania i wydrukowania ulotki siatkarskich mikołajek, która jest zarazem biletem na poniedziałkowy mecz dla jednej osoby dorosłej i dziecka. Dodatkowo dzieci i młodzież szkolna do 15 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji szkolnej) będzie mogła wziąć udział w Siatkarskich Mikołajkach i obejrzeć mecz bezpłatnie!

Niespodzianka czeka również na studentów szkół wyższych! Każdy student pomalowany i ubrany w barwy Impelu Gwardii Wrocław po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej będzie mógł obejrzeć mecz z bydgoskim Pałacem za darmo!

To jednak nie koniec niespodzianek! Wszystkich kibiców, którzy wykupili całoroczne karnety na mecze Impelu Gwardii Wrocław zapraszamy do odbioru prezentów-niespodzianek! Upominki rozdawać będzie Pani Aleksandra Rostek bezpośrednio przed meczem przy wejściu nr 4 od ulicy Wejherowskiej.

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższą niedzielę, 18.12.2011 w CH Magnolia Park  (koło sklepu „Smyk”) od g. 15.00 do 17.00 siatkarki Impel Gwardii Wrocław będą osobiście  zapraszać na poniedziałkowy mecz z Pałacem Bydgoszcz oraz na Siatkarskie Mikołajki. W tym czasie Zuzanna Efimienko oraz Arielle Wilson będą w Wyższej Szkole Bankowej na imprezie charytatywnej wraz z koszykarzami Śląska Wrocław. Serdecznie zapraszamy!


źródło: gwardia.pl


Proste pytanie: 1 + 0 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.