Wywiad z Tomaszem Makowskim przed Fight Exclusive Night 3!

, piątek, 30 maja 2014

Główną gwiazdą wieczoru gali Fight Exclusive Night 3, która przewidziana jest na 28-go czerwca we Wrocławiu, jest ośmiokrotny mistrz świata w Kickboxingu - Tomasz Makowski z Nowej Soli. Niezwykle lubiany i szanowany przez środowisko zawodnik Kickboxingu i Muay Thai, po walkach w Tajlandii, Australii, Niemczech czy południu Europy, znów wystąpi na dolnośląskiej ziemi. Będzie to wielki powrót do miasta, gdzie często trenował i wywalczył sobie szacunek fanów Sztuk Walki. Zanim jednak wystąpi w legendarnej Hali Stulecia warto przeczytać, co myśli utytułowany zawodnik o swoim występie, przygotowaniach.

avatar

Witaj Tomasz! Powiedz czym dla Ciebie jest udział w gali FEN 3? Czy jesteś zadowolony z szansy pokazania się wrocławskiej publiczności a także na antenie stacji Fight Box Live?
Tomasz Makowski: - Witam serdecznie. Udział w Gali FEN 3 jest dla mnie możliwością pokazania się w dobrej Gali, nie ukrywam miałem w tym roku kilka dobrych propozycji ale wybrałem FEN, bo myślę że jest to przyszłościowa federacja z którą warto się związać. Jestem bardzo zadowolony, że mogę pokazać się wrocławskiej publiczności, mam we Wrocławiu wielu znajomych i kibiców którzy mam nadzieję chętnie zobaczą moją walkę. Cieszy mnie również fakt że Gala FEN 3 będzie transmitowana przez stację Fight Box Live, daje to szansę na pokazanie szerszej publiczności mojej walki w kraju i zagranicą.
Jak wyglądają twoje przygotowania do nadchodzącego pojedynku?
- Trenuję mocno, jestem w dobrej formie. Plan treningowy realizuje w 100 procentach. W moich przygotowaniach pomaga mi Bartek Jezierski z klubu Czerwony Smok Poznań, za co mu Dziękuję. Trenuje również pod opieką najlepszych specjalistów w centrum sportowym FTC w Zielonej Górze, jednym z moich trenerów jest Marcin Pless, który przygotowuje mnie pod kontem wytrzymałości i siły.
Co chciałbyś pokazać na FEN3? Jak zaprezentować kibicom?
- Chciałbym pokazać się jak z najlepszej strony. Dać dobrą walkę, którą kibice zapamiętają i z której będę zadowolony. Jak zawsze dam z siebie wszystko, podczas występu a kibice zobaczą emocjonujące starcie!
Na kim się wzorujesz w swojej karierze? Kto cię inspiruje?
- Oglądam walki i treningi zawodników z czołówki światowej, analizuje w jaki sposób wyglądają ich przygotowania do walk, jednym z nich jest np. trenujący w Holandii Gokhan Saki. Ale przede wszystkimstaram się bazować na wiedzy i doświadczeniach, które zdobyłem przez lata mojej kariery sportowej.
Jakie masz przesłanie do widzów i rywala?

- Widzom mogę zagwarantować to, że dam z siebie wszystko. Ciężko pracuję nad tym, aby wynik walki był tylko jeden - ZWYCIĘSTWO! Zapraszam wszystkich sympatyków Sportów Walki do Hali Stulecia, 28-go czerwca!

Dziękujemy za wywiad

Wielkie emocje w Hali Stulecia
Właśnie na takie deklaracje i takie pojedynki czekają kibice na Fight Fight Exclusive Night 3 w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć na scenie legendarnej dolnośląskiej areny i to zarówno na żywo jak też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live.
Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju zaś blisko 300 punktów. Ceny najtańszych biletów zaczynają się zaledwie od 30 złotych.


źródło: brak danych


Proste pytanie: 4 + 5 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.