Wygrane Zagłębie i Śląska w LOTTO Ekstraklasie

Arkadiusz Barski, poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Cztery miesiące musiał czekać Dolny Śląsk, by jego dwóch przedstawicieli w LOTTO Ekstraklasie wygrało w tej samej kolejce. Ociągał się zwłaszcza wrocławski Śląsk, któremu pierwszy wiosenny komplet punktów w starciu z Sandecją Nowy Sącz zapewnił piękny gol Mateusza Cholewiaka. Rundę dodatkową w grupie mistrzowskiej udanie rozpoczęło KGHM Zagłębie Lubin. Po bramce Filipa Starzyńskiego, Miedziowi pokonali w Warszawie Legię.

avatar
Filip Starzyński (na zdjęciu z prawej) strzelił w sobotę swoją piątą bramkę w sezonie (fot. archiwum)

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin nie mogli lepiej zainaugurować rundy dodatkowej LOTTO Ekstraklasy. Po golu Filipa Starzyńskiego, Miedziowi pokonali w wyjazdowym meczu Legię, co w zespole z Warszawy wywołało niemałe trzęsienie ziemi. Nazajutrz władze mistrzów Polski zdecydowały się zwolnić drugiego już trenera w trwającym sezonie.

Los Jacka Magiery, który stracił robotę po porażce we wrześniu 2017 roku ze… Śląskiem Wrocław, podzielił w niedzielę Romeo Jozak. Wiosną drużyna pod jego wodzą wygrała połowę z dziesięciu ligowych spotkań i (podobnie zresztą jak Lech Poznań i Jagiellonia Białystok) robi wiele, by mistrzostwa nie zdobyć.

ARKADIUSZ BARSKI

Więcej w aktualnym wydaniu "Słowa Sportowego".


źródło: brak danych


Proste pytanie: 9 + 2 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.