Weź udział w naszym konkursie i wstąp do Drużyny Flagi!

, wtorek, 17 kwietnia 2012

Już za niecałe dwa miesiące także Wasza pociecha może znaleźć się w Drużynie Flagi! Nasz tygodnik do rozdania ma osiem wejściówek na mecz grupowy Irlandia – Włochy, który rozegrany zostanie 18.06 w Poznaniu!

avatar
Zdjęcie: Archiwum Coca-Cola. The UEFA EURO 2012 official logo is protected by trademarks copyright and or design. All rights reserved

Oglądanie na żywo z trybun meczu podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012 ™ jest z pewnością dużym przeżyciem. Jak duże muszą być emocje towarzyszące osobom stającym z flagą narodową na murawie obok zawodników? Mogą się o tym przekonać laureaci programu „Drużyna Flagi”. To drużyna 8 nastoletnich kibiców piłki nożnej, wyłoniona w konkursach organizowanych przez firmę Coca-Cola z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Ich niezwykłym zadaniem jest wniesienie flagi na stadion przed meczem reprezentacji danego kraju podczas UEFA Euro 2012 ™.REGUŁY GRY

- W zabawie udział wziąć mogą osoby od 12 do 16 lat.

- Na adres redakcji (ul. Podwale 62, 50-010 Wrocław oraz adres e-mailowy reklama@slowosportowe.pl) do 21 kwietnia (liczy się data dostarczenia listu) wyślij zdjęcie kandydata do drużyny flagi, kibicującego swojej drużynie oraz uzasadnienie, dlaczego Twoje dziecko powinno się znaleźć w drużynie flagi.

- Po otrzymaniu kandydatur kapituła wybierze 8 laureatów. Wyniki wraz ze zdjęciami zamieszczone zostaną w naszym tygodniku, w wydaniu z dnia 23 kwietnia!

- Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 71-78-74-622, adresem reklama@slowosportowe.pl i na stronie www.slowosportowe.pl .


źródło: brak danych


Proste pytanie: 4 + 5 =


Komentarze:
  • ŁH:
    7 lat temu

    Widzę, że nic innego się dzisiaj nie wydarzyło

E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.