W Trzebnicy przygotowania do sezonu oficjalnie rozpoczęte

, piątek, 5 sierpnia 2011

Siatkarki Gaudii Trzebnica rozpoczynają przygotowania do nadchodzącego sezonu I ligi. Beniaminek zaplecza PlusLigi Kobiet zapowiada walkę w każdym meczu i dzielną postawę w wyższej klasie rozgrywkowej. 

avatar
Trzebnicka Gaudia będzie reprezentować dolnośląską siatkówkę na zapleczu PlusLigi Kobiet (@fot. gaudiatrzebnica.pl)

Do wykonania założonego celu w Trzebnicy potrzebne będą jednak wzmocnienia personalne. Działacze Gaudii nie przespali letniego okresu transferowego i ściągnęli kilka wartościowych zawodniczek. Dodatkowo ważne jest to, że szkielet drużyny z poprzedniego sezonu został utrzymany. Do dobrze znanych trzebnickim kibicom siatkarek dokooptowano w przerwie letniej: Aleksandrę Szafraniec (ostatnio PLKS Pszczyna, bardziej znana z występów we wrocławskiej Gwardii), Agatę Turbak (AZS Gliwice) oraz nową libero – Anastazję Bańską (również z AZS Gliwce). Nie obyło się również bez ubytków. W Gaudii w nadchodzących rozgrywkach na pewno nie zobaczymy dwóch środkowych: Eweliny Menduckiej oraz Dominiki Marszałek.

Do istotnej zmiany doszło również na stanowisku szkoleniowca drużyny z Trzebnicy. Dosyć nieoczekiwanie po uzyskanym awansie z pracy zrezygnował dotychczasowy trener Jarosław Jeżewski. Jego miejsce zajął imiennik swojego poprzednika: Bodys. Nowy trener wcześniej prowadził m.in. PLKS Pszczynę, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz MMKS Dąbrowę Górniczą.

Beniaminek I ligi obecnie przygotowuje się do rozpoczęcia rozgrywek. Kwestie kolejnych transferów póki co pozostają tajemnicą, ponieważ rozmowy z ewentualnymi nowymi zawodniczkami ciągle trwają. O planach i celach Gaudii Trzebnica będzie można przeczytać już niedługo na łamach Słowa Sportowego w rozmowie z trenerem trzebniczanek Jarosławem Bodysem. 


źródło: Słowo Sportowe/gaudiatrzebnica.pl


Proste pytanie: 8 + 5 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.