Upragnione zwycięstwo Śląska Wrocław

Arkadiusz Barski, poniedziałek, 24 września 2018

Siedem kolejnych meczów – tyle musiał czekać Śląsk na... drugie zwycięstwo w trwającym sezonie LOTTO Ekstraklasy. Przez dwa miesiące wrocławianom szło jak po grudzie, remisowali i przegrywali, nie strzelali bramek. Na przełamanie obalili w niedzielę gliwickiego Piasta.

avatar
Robert Pich (na pierwszym planie) i Marcin Robak (z tyłu) jawnie przyczynili się do drugiego zwycięstwa Śląska Wrocław w tym sezonie (fot. K. Pączkowska)

WKS w ostatnich spotkaniach stwarzał wiele sytuacji bramkowych, ale wiele do życzenia pozostawiała skuteczność. Średnio jeden gol na jeden mecz to dorobek wręcz zawstydzający. Dość powiedzieć, że na trafienie na własnym stadionie czekał od inauguracyjnego starcia z Cracovią. Tam ostatni raz ścieżkę do sieci znalazł zapomniany już w stolicy Dolnego Śląska, Jakub Kosecki. W wyjściowym składzie zabrakło obchodzącego 26. urodziny Farshada Ahmadzadeha, ale po raz pierwszy od listopada 2017 roku pojawił się Dorde Cotra. Zmiany nie było natomiast w bramce, trudno jednak spodziewać się, by po jednym słabszym występie zrezygnowano z wyróżniającego się w całej kampanii, Jakuba Słowika.

ARKADIUSZ BARSKI

Więcej w aktualnym wydaniu "Słowa Sportowego".


źródło: brak danych


Proste pytanie: 6 + 8 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.