Tygrysy-Śląsk vs Unia Racibórz

, środa, 16 listopada 2011

Już 20 listopada rozstrzygną się losy rywalizacji o drużynowe mistrzostwo Polski w zapasach w stylu klasycznym. W fielkim finale GOKiS Tygrysy Kąty Wrocławskie-WKS Śląsk zmierzy się z Unią Racibórz. 

avatar

Po ostatnich, środowych pojedynkach grupowych znamy już skład finałowej batalii. W niedzielne popołudnie (początek o godz. 17) naprzeciw siebie staną w niej - niepokonana dotychczas drużyna GOKiS Tygrysy Kąty Wrocławskie-WKS Śląsk (która w środę postawiła kropkę nad „i” remisując na macie wicemistrza Polski Olimpijczyka Radom) oraz Unia Racibórz, która w pokonanym polu zostawiła Cartusię Kartuzy.

Tygrysy-Śląsk w decydującej potyczce będą miały ogromny atut w postaci własnej hali w Kątach Wrocławskich przy ul. Brzozowej 6. – Serdecznie zapraszamy na wielkie emocje sportowe.

Warto dodać, że pełną retransmisję z meczu finałowego w Kątach Wrocławskich już dzień po zawodach przeprowadzi telewizja TV4 (21 listopada, godz. 17), a w kolejnych dniach powtórkę spotkania pokaże także Polsat Sport. Nowy Drużynowy Mistrz Polski uzyska kwalifikacje do startu w Pucharze Europy 2012.

 

Łukasz Haraźny


źródło: własne


Proste pytanie: 9 + 4 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.