Święto Jaworskiego Towarzystwa Sportowego Jawor

, poniedziałek, 24 października 2016

Jaworskie Towarzystwo Sportowe Jawor obchodziło jubileusz 20-lecia działalności klubu. JTS Jawor jest klubem młodzieżowo-dziecięcym, który prowadzi szkolenie w czterech grupach szkoleniowych (młodzik, orlik, żak i skrzat)

avatar
Z okazji jubileuszu JTS Jawor odbył się turniej dla najmłodszych piłkarzy (fot. archiwum klubu)

Jaworski klub doczekał się już pierwszych sukcesów szkoleniowych. Na początku sezonu 2016/2017 do drużyny kobieciej AZS AWF Wałbrzych przeszła Daria Matuszewska (rocznik 2005), która jest reprezentantką kadry U-13 Dolnego Śląska. Wychowankiem klubu jest też m.in. Kamil Zieliński, który obecnie gra w Miedzi Legnica.

Z okazji jubileuszu klubu na Stadionie Miejskim w Jaworze odbył wielki festyn sportowo-rekreacyjny. Był turniej dla dzieci z rocznika 2008 i młodsi oraz turniej dla byłych zawodników JTS-u, rodziców, samorządowców, policji, pogotowia i trenerów klubowych JTS-u Jawor. Była licytacja piłkarskich gadżetów (m.in. koszulki reprezentacji Polski z podpisem Zbigniewa Bońka oraz koszulki Śląska Wrocław i Miedzi Legnica z podpisami zawodników), pokazy jaworskich motocrossowców, prezentacja bojowego sprzętu prewencji jaworskiej, Zumba dla wszystkich, pokazy akrobatyczne Victorii Jawor, dmuchawce dla dzieci oraz szereg innych atrakcji. W wydarzeniu uczestniczył prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski, który wręczył prezesowi JTS Jawor Leszkowi Wawocznemu okolicznościową paterę z okazji 20-lecia klubu.

RED


źródło: własne


Proste pytanie: 0 + 9 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.