Sporty motoryzacyjne, które można oglądać jesienią

, czwartek, 20 listopada 2014

W żyłach każdego mężczyzny płynie krew rajdowego kierowcy. Nawet jeśli z różnych powodów faceci nie mogą rozwijać swoich pasji za kółkiem, zawsze pozostaje możliwość podziwiania tych, którzy robią to zawodowo.

avatar

Żużel, karting, motocykle, wyścigi. W nadwiślańskim kraju Polski Związek Motorowy organizuje wiele atrakcji. Umiejętne zestawienie kalendarium wydarzeń z pewnością pomoże ciekawie zagospodarować wolny czas. Opcji jest wiele. Wymieniamy najważniejsze.

Rajdy

Zaczynamy z „grubej rury”. Wyścigi samochodowe – mężczyźni kochają je najbardziej. Setki koni mechanicznych, dziesiątki litrów spalonej benzyny, hałas silników – nie ma niczego piękniejszego. W dniach 05-06.12.2014 r. odbędzie się 52. Rajd Barbórka – jeden z najpopularniejszych wyścigów w Polsce. Niemal miesiąc wcześniej, 9 listopada, będzie miała miejsce 4. runda TTJ organizowana przez AK Królewski.

Motocykle

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się pasjonujące Grand Prix w Motocrossie. W dniu 11 listopada, w dzień niezwykły, szalenie istotny z punktu widzenia każdego Polaka, odbędzie się II runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM w Motocrossie, XXVI Grand Prix Niepodległości im. Władysława Dudzińskiego. Naszym zdaniem warto wybrać się na wspomniane zawody całą rodziną – zwłaszcza jeśli motopasjonat próbuje zaszczepić w swoim dziecku żyłkę do sportów motorowych. Święto Niepodległości powinno być świętem rodzinnym, spędzanym w szerokim gronie, tak aby w jedności oddać hołd poległym za wolną i niepodległą Polskę.

Prowadź rozsądnie

Śpiesz się powoli – mówimy potocznie. Bezpieczeństwo na drogach jest sprawą kluczową. Polski Związek Motorowy, mając tę świadomość, zachęca do uczestnictwa w takim wydarzeniu jak kurs ratownictwa drogowego czy też wystartowania w konkursie bezpiecznej jazdy samochodem „Bezpiecznie nam”. Oba eventy odbędą się niebawem – kolejno ósmego i trzynastego grudnia. Prawdziwy facet może czuć za małą adrenalinę podczas tych spotkań, ale na wszystko jest metoda – bonusową dawkę emocji można zagwarantować sobie dzięki bukmacherom online takim jak totolotek.pl. W ofercie zakładów sportowych znajduje się mnóstwo wydarzeń motoryzacyjnych.


źródło: brak danych


Proste pytanie: 2 + 6 =


Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.