Rusza pierwsza w Polsce piłkarska „Bitwa Bramkarska KeeperLeo”

, czwartek, 12 kwietnia 2012

Impreza ta cieszy się wielką popularnością w Stanach Zjednoczonych i Holandii. W Polsce czeka na swój debiut. Wrocławska Akademia Bramkarska KeeperLeo zaprasza 13 maja w godzinach 14 - 20 na Pola Marsowe, gdzie odbędzie się jej oficjalne otwarcie oraz piłkarska „Bitwa Bramkarska KeeperLeo” z udziałem zawodników T-Mobile Ekstraklasy i I ligi.

Kilkanaście mini boisk, wielu uczestników - celem zdobycie jak największej liczby goli. Bramkarz naprzeciwko bramkarza. Pojedynki, których stawką jest coś więcej niż prestiż i uznanie. Tak właśnie wyglądać będzie zaplanowana na 13 maja impreza. Przyjdź i sprawdź się z najlepszymi w swoim fachu!

Przy okazji wspomóż leczenie dziesięciomiesięcznego Tomaszka, walczącego z nowotworem złośliwym oczu oraz siedmiomiesięcznego Wiktorka cierpiącego na wadę ośrodkowego układu nerwowego. Dochód z imprezy zostanie w całości przeznaczony na ich specjalistyczne leczenie. Organizatorzy „Bitwy Bramkarskiej KeeperLeo” zapewniają atrakcje dla całej rodziny, a zwłaszcza dla najmłodszych.

Więcej informacji oraz możliwość bezpłatnego zgłoszenia się do rywalizacji można znaleźć na stronie internetowej www.bitwabramkarska.pl oraz na Facebooku.


źródło: brak danych


Proste pytanie: 4 + 6 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.