Pomarańczowo-czarna ankieta

, czwartek, 8 grudnia 2011

Piłkarze Chrobrego Głogów wyjątkowo dobrze radzili sobie na drugoligowych boiskach. Teraz postawiono przed nimi jeszcze trudniejsze zadanie. Zobacz, jak najlepszy strzelec Przemysław Stasiak oraz kapitan Mateusz Hałambiec wypadli w zderzeniu pytaniami w naszej ankiecie!  

avatar
W ankiecie redaktor Maciej Piasecki przepytał kapitana Chrobrego Mateusza Hałambca (na zdjęciu) oraz Przemysława Stasiaka (@ fot. K. Ziółkowski)

PRZEMYSŁAW STASIAK

Najlepsze spotkanie: Można tutaj wymienić kilka. Pod względem taktycznym i fizycznym to na pewno spotkanie przeciwko Chojniczance u nich. Mogliśmy wygrać ten mecz. Drugim takim spotkaniem był pojedynek z Miedzią w Legnicy. Tam zaprezentowaliśmy się bardzo fajnie i równie dobrze mogliśmy zgarnąć pełną pulę.

Najgorsze spotkanie: Zdecydowanie z MKS Kluczbork. Byliśmy po prostu zmęczeni poprzednimi spotkaniami. Przychodzi takie spotkanie w lidze, że człowiekowi nic nie wychodzi. Staraliśmy się, ale na niewiele się to zdało. Szkoda, że taki mecz przytrafił się akurat na naszym terenie. Uważam jednak, że lepiej jednak raz przegrać 0:4, niż zaliczyć trzy, cztery mecze po 0:1.

Największe zaskoczenie in plus w II lidze: Chojniczanka Chojnice. Bardzo dobry zespół, który jest wyraźnie niedoceniany przez innych.

Największe zaskoczenie in minus w II lidze: Ciężko mi powiedzieć, bo w paru meczach nie grałem… np. z Elaną w Toruniu. Jak widać, tabela ligowa jest mocno wyrównana. Gdybym miał się zastanowić… to podejrzewam, że Bałtyk Gdynia jest taką negatywną niespodzianką. Ich pozycja w tabeli jest niezbyt ciekawa.

Największy plus i minus Chrobrego Głogów: Po stronie minusów postawiłbym ilość bramek, jaką straciliśmy w II lidze. To taka nasza bolączka, nad którą trzeba będzie popracować. Plusem jest to, że zawsze byliśmy odpowiednio przygotowani do każdego spotkania. Trener „rozkładał” nam tak kolejnych przeciwników, że mieliśmy ich wyłożonych niemal na tacy. Dzięki temu dużo łatwiej się gra.


MATEUSZ HAŁAMBIEC

Najlepsze spotkanie: Z pewnością było ich kilka. Ciężko powiedzieć… Stawiałbym tutaj jednak na te pojedynki wyjazdowe, m.in. z Bytovią Bytów czy Chojniczanką Chojnice. Pod względem taktycznym, to był kawał dobrej roboty.

Najgorsze spotkanie: Obydwa mecze z Jarotą Jarocin i do tego ten feralny MKS Kluczbork. Te pojedynki były jednakowo słabe. Wyszedł tutaj po prostu brak zaangażowania. Nie chciałbym mówić, że przyczyną było zmęczenie. To był początek sezonu i wszyscy się jeszcze uczyliśmy tej ligi.  

Największe zaskoczenie in plus w II lidze: Postawa Chrobrego jest największym plusem. Odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Przed rundą stawiano nas w roli autsajdera, a my udowodniliśmy, że potrafimy grać dobrze w piłkę.

Największy zaskoczenie in minus w II lidze: Postawa Miedzi Legnica. Przed sezonem pojawiły się tam znane nazwiska, a mimo to szło im jak po grudzie. Wiem jednak z własnego doświadczenia, że kiedy drużyna jest stawiana w roli faworyta, gra się gorzej. My mieliśmy ten problem w III lidze.

Największy plus i minus Chrobrego Głogów: Na plus to na pewno bardzo dobra atmosfera w zespole. Mamy fajną i zgraną paczkę. Dodatkowo jako zespół mamy charakter, co też jest na plus. Minus? Musimy popracować nad tym, aby jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Póki co mamy z tym problem, za szybko pozbywamy się futbolówki. 


źródło: własne


Proste pytanie: 6 + 10 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
advertisment
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.
advertisment