Polscy koszykarze z pierwszego miejsca w grupie awansowali do 1/4 ME do lat 18

Emilian Siemsia, środa, 27 lipca 2011

Dzisiejsze zwycięstwo 82:65 nad reprezentacją Niemiec zapewniło biało-czerwonym pierwsze miejsce w swojej grupie przed ćwierćfinałami! Bohaterem polskich juniorów został Jakub Koelner, który zdobył 17 punktów przy 100-procentowej skuteczności – 5/5 za trzy i 1/1 za dwa. W piątek o półfinał zagramy z Włochami. Niemcy po dzisiejszej porażce żegnają się z walką o medale.

avatar
Polacy po wygranej nad Niemcami mieli prawo przybijać piątki z kibicami (fot. K. Ziółkowski)

Reprezentacja Niemiec była bezsilna wobec znakomitej gry Polaków. Już w pierwszej kwarcie na parkiecie pojawił się głęboki rezerwowy Kuba Koelner, którego nasi dzisiejsi rywale zapamiętają na długo. Po dwóch trójkach – autorstwa Tomasza Gielo i wspomnianego Koelnera – wygrywaliśmy po 10 minutach 21:13. Na początku drugiej kwarty rozkręcający się Koelner oddał następne dwa skuteczne rzuty zza linii 6,75 m, po których nasza przewaga wzrosła do 15 punktów (32:17)! Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie.


źródło: własne


Proste pytanie: 9 + 5 =


Komentarze:
  • bartek:
    7 lat temu

    40 zł za bilet na takich szczyli to jest jakaś kpina. Organizatorzy doprowadzą do tego, że turniej będzie się kończył przy pustych trybunach.

E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.