Początek eliminacji MŚ kobiet

, piątek, 20 września 2013

W sobotę 21 września kobieca reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje Mistrzostw Świata, które w 2015 roku odbędą się w Kanadzie. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie reprezentacja Szwecji.

avatar
(Fot. pzpn.pl) Reprezentacja Polski (na zdjęciu Jolanta Siwińska) powalczy o awans w grupie 4

Bilans spotkań ze Skandynawkami jest niekorzystny dla naszej drużyny. W trzech dotychczasowych pojedynkach ze Szwecją, nie zdobyliśmy choćby punktu, strzelając jedną bramkę, tracąc aż 14.

Od poniedziałku zawodniczki przebywały na zgrupowaniu we Wrocławiu, dziś wylatują do Malmoe, gdzie jutro o 17:30 podejmą Szwedki. W kadrze trenera Wojciecha Basiuka znalazły się piłkarki z Dolnego Śląska, Weronika Aszkiełowicz z KS AZS Wrocław oraz Sabina Ratajczak z Zagłębia Lubin.

W przyszły czwartek o godzinie 17 w stolicy Dolnego Śląska Polki zmierzą się z drużyną Wysp Owczych. Wstęp na mecz jest bezpłatny, by zarezerwować wejściówkę należy wypełnić formularz na stronie internetowej związku. Odbiór biletów w siedzibie DZPN przy ul. Oporowskiej 62.

Kalendarz tegorocznych gier eliminacyjnych naszych piłkarek uzupełnią spotkania ze Szkocją (31 października) oraz Irlandią Północną (23 listopada).

ARKADIUSZ BARSKI


źródło: brak danych


Proste pytanie: 5 + 10 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
advertisment
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.
advertisment