Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera w roku 2017

Dziękujemy za kolejne oddane głosy. Przez święta wręcz zasypaliście nas kupony. Najbardziej aktywni byli fani Małgorzaty Buklarewicz i to ona prowadzi w klasyfikacji na najpopularniejszego sportowca.

Przypominamy, że głosujemy do 20 stycznia, zarówno za pomocą SMS-ów, jak i kuponów (data dostarczenia kuponu do redakcji). SMS-y wysyłamy pod nr 7157, a w treści wpisujemy GALA.nr kandydata. Zapraszamy do głosowania, a także na BAL SPORTOWCA, który już 26 stycznia zorganizowany zostanie w Centrum Konferencyjnym – Hotel Terminal. Więcej informacji o wejściówkach na BAL SPORTOWCA pod nr 609 483 258 lub adresem mailowym a.szumska@slowosportowe.pl.

KLASYFIKACJA

Zawodnicy: Małgorzata Buklarewicz 694, Łukasz Kubot 481, Karolina Kowalczyk 459, Maria Stenzel 231, Maksym Drabik 228, Natalia Czerwonka 211, Monika Brzeźna 144, Maciej Janowski 117, Szymon Adamczyk 109, Wiktoria Kluska 103, Alicja Tchórz 97, Jacek Gaworski 84, Łukasz Kaczmarek 83, Agnieszka Kaczmarczyk 75, Marcin Robak 57, Wojciech Łobodziński 57, Marta Lach 54, Maciej Bodnar 54, Emilia Maćkowiak 42, Mateusz Machaj 41, Joanna Olszewska 36, Filip Broniszewski 31, Jarosław Jach 31, Andrzej Rządkowski 28, Aurela Nerlo 28, Natalia Bajor 25, Anna Mączka 23, Joanna Załoga 22, Leszek Rajski 20, Jaśmina Zapotoczna 18, Alan Banaszek 17, Bartłomiej Kwiatek 17, Joanna Linkiewicz 15, Adrian Kurek 12, Natalia Hendzel 12, Rafał Omelko 11, Łukasz Garguła 10, Michał Bąbos 10, Mateusz Pluta 10, Artur Szabat 10, Mateusz Wojtasiński 9, Damian Primel 9, Paulina Nowak 8, Michał Turyński 6, Ewelina Gala 5, Rafał Wołczecki 3, Adam Skakowski 3.

Trenerzy: Miłosz Gładoch 1028, Arkadiusz Rusin 709, Rafał Dobrucki 489, Bożena Karkut 309, Paulina Brzeźna-Bentkowska/Paweł Bentkowski 257, Bartosz Skwarski 249, Katarzyna Czuba-Wrońska/Krzysztof Wroński 199, Marek Solarewicz 139, Piotr Lebioda 104, Piotr Stokowiec 69, Michał Borkowski 57, Paweł Grabowski 49, Tomasz Skrzypek 43, Paweł Krawczyk 37, Ryszard Pietraszewski 36, Dominik Nowak 33, Paweł Rząsa 27, Bartosz Mazur 26, Grzegorz Niciński 21, Krzysztof Głowacki 18, Marek Karpiński 14, Paweł Wita 11, Kamil Jasiński 7, Grzegorz Widanka 5, Marek Rożej 5, Dilraba Samadova 4.

Działacze: Andrzej Kowal 223, Zbigniew Prejs 182, Robert Drobina 164, Witold Kulesza 144, Tomasz Szulc 131, Józef Borowski 129, Łukasz Bienias 127, Grażyna Działowska 84, Mariusz Jędra 78, Sebastian Bednarz 68, Martyna Pajączek 61, Jakub Głogowski 59, Franciszek Hawrysz 19, Bartosz Kubica 15, Adam Kraska 15, Krzysztof Śliwiński 14, Kazimierz Górniak 14, Tomasz Dobrołowicz 10, Janusz Siepietowski 8.

Drużyna: Metraco Zagłębie Lubin 189, Betard Sparta 173, Ślęza Wrocław 171, Mat Atom Deweloper 69, CCC Sprandi Polkowice 48, Panthers Wrocław 39, Miedź Legnica 21, Zagłębie Lubin S.A. 13.

Osobowość 25-lecia: Maciej Zieliński 71, Renata Mauer 57, Zygmunt Sutkowski 51, Bożena Karkut 49, Józef Tracz 47, Piotr Małachowski 40, Szymon Kołecki 29, Elżbieta Mikołajczak 26, Józef Lisowski 25, Maja Włoszczowska 22, Robert Lewandowski 20, Julian Gozdowski 19, Janusz Cymanek 18, Władysław Piszczałka 18, Jacek Sutryk 15, Marian Dymalski 14, Paweł Rańda 8, Robert Andrzejuk 6, Andrzej Górecki 2, Tomasz Motyka 2.

LISTA KANDYDATÓW

SPORTOWCY:

GALA.1 Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.2 Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) – tenis stołowy

GALA.3 Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe

GALA.4 Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – WKF

GALA.5 Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe

GALA.6 Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka

GALA.7 Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.8 Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

GALA.9 Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie

GALA.10 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel

GALA.11 Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing

GALA.12 Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka

GALA.13 Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.14 Jacek Gaworski (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.15 Natalia Hendzel – wyścigi konne

GALA.16 Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

GALA.17 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel

GALA.18 Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

GALA.19 Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka

GALA.20 Patrycja Kaczmarczyk (MASK Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów

GALA.21 Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka

GALA.22 Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing

GALA.23 Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.24 Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe

GALA.25 Łukasz Kubot – tenis ziemny

GALA.26 Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe

GALA.27 Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie

GALA.28 Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.29 Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

GALA.30 Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.31 Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.32 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.33 Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu

GALA.34 Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna

GALA.35 Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.36 Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – WKF

GALA.37 Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.38 Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

GALA.39 Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo

GALA.40 Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna

GALA.41 Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing

GALA.42 Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna

GALA.43 Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.44 Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.45 Marcin Robak (WKS Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.46 Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing

GALA.47 Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.48 Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka

GALA.49 Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.50 Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.51 Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka

GALA.52 Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna

GALA.53 Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne

GALA.54 Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing

GALA.55 Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.56 Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.57 Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.58 Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

GALA.59 Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

TRENERZY:

GALA.100 Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate WKF

GALA.101 Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.102 Michał Borkowski – wyścigi konne

GALA.103 Katarzyna Czuba-Wrońska, Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.104 Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel

GALA.105 Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)

GALA.106 Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.107 Paweł Grabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna

GALA.108 Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna

GALA.109 Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

GALA.110 Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa

GALA.111 Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka

GALA.112 Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna

GALA.113 Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka

GALA.114 Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna

GALA.115 Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.116 Dominik Nowak (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.117 Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna

GALA.118 Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

GALA.119 Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka

GALA.120 Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.121 Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

GALA.122 Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing

GALA.123 Bartosz Skwarski (KKT Polkowice-Lubin) – karate tradycyjne

GALA.124 Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka

GALA.125 Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża

GALA.126 Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka

GALA.127 Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.128 Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna

GALA.129 Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

GALA.130 Grzegorz Widanka (Juvenia Wrocław) - pływanie

DZIAŁACZE:

GALA.200 Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – futsal

GALA.201 Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)

GALA.202 Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)

GALA.203 Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna

GALA.204 Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)

GALA.205 Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie

GALA.206 Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka

GALA.207 Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.208 Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów

GALA.209 Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna

GALA.210 Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów

GALA.211 Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec)

GALA.212 Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

GALA.213 Martyna Pajączek (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.214 Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.215 Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)

GALA.216 Krzysztof Śliwiński – piłka nożna

GALA.217 Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport

GALA.218 Kazimierz Górniak

GALA.219 Franciszek Hawrysz

DRUŻYNA ROKU:

GALA.300 Betard Sparta Wrocław

GALA.301 CCC Sprandi Polkowice

GALA.302 Mat Atom Deweloper

GALA.303 Panthers Wrocław

GALA.304 Ślęza Wrocław

GALA.305 Metraco Zagłębie Lubin

GALA. 306 KGHM Zagłębie Lubin S.A.

GALA.307 Miedź Legnica

OSOBOWOŚĆ 25-LECIA

GALA.400 Renata Mauer – strzelectwo sportowe

GALA.401 Piotr Małachowski – lekka atletyka

GALA.402 Józef Tracz – zapasy

GALA.403 Szymon Kołecki – podnoszenie ciężarów

GALA.404 Robert Andrzejuk – szermierka

GALA.405 Maciej Zieliński – koszykówka

GALA.406 Tomasz Motyka – szermierka

GALA.407 Paweł Rańda – wioślarstwo

GALA.408 Maja Włoszczowska – kolarstwo górskie

GALA.409 Adam Medyński – szermierka

GALA.410 Bożena Karkut – piłka ręczna

GALA.411 Józef Lisowski – lekka atletyka

GALA.412 Beata i Artur Dziechcińscy – Betard

GALA.413 Władysław Piszczałka – Mat Atom

GALA.414 Janusz Cymanek– Huber Polska

GALA.415 Andrzej Rusko

GALA.416 Marian Dymalski-AZS Wrocław – wiceprezydent Światowej Organizacji Sportu Akademickiego

GALA. 417 Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha

GALA.418 Jacek Sutryk – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UM Wrocław

GALA.419 Robert Lewandowski – burmistrz Żmigrodu

GALA.420 Wiesław Wabik – burmistrz Polkowic

GALA.421 Zygmunt Sutkowski – wieloletni prezes Dolnośląskiego Związku Tenisa Stołowego

GALA.422 Julian Gozdowski – twórca Biegu Piastów

GALA.423 Elżbieta Mikołajczak – sekretarz Dolnośląskiego Związku Kolarskiego oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej

GALA.424 Andrzej Czamara – Wyższa Szkoła Fizjoterapii

GALA.425 Andrzej Górecki – Burmistrz Czarnego Boru

Jesteśmy na półmetku

Znamy najnowszą klasyfikację w plebiscycie „Słowa Sportowego” na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017. Na półmetku wśród zawodników prowadzi Karolina Kowalczyk.

Zapraszamy na bal!

Trwa głosowanie na najpopularniejszych sportowców i trenerów w plebiscycie „Słowa Sportowego”. Przypomnimy, że do 20 stycznia wysyłać można SMS-y o treści GALA.

Kowalczyk na czele

Od kiedy bolesławieckie Centrum Odkrywania Młodych Talentów zorganizowało pierwszy staż dla dolnośląskich trenerów w Benfice Lizbona, z uwagą śledzimy rozwój tego wyjątkowego projektu. Od 2013 roku pracy słynnego klubu ze stolicy Portugalii przyglądało się już ponad 160 rodzimych szkoleniowców.

Głosowanie trwa!

Na ulubionych sportowców, trenerów, działaczy. Głosy na swoich ulubieńców oddawać możecie za pośrednictwem SMS-ów a także kuponów.

Używamy plików cookie na naszej stronie do personalizowania treści i reklam, analizowania ruchu na stronie, zapewniania funkcji mediów społecznościowych oraz udostępniania informacji naszym partnerom o sposobie w jakim korzystasz z naszej strony. Sposób przechowywania cookie możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.

Przeczytaj naszą Politykę prywatności oraz informacje RODO.

Zamknij