Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017

Monika Pelc, poniedziałek, 15 stycznia 2018

...głosować będzie można w naszym plebiscycie! 20 stycznia to ostatni dzień, w którym będzie można wysyłać SMS-y, a także dostarczyć kupony do naszej redakcji. Po 20 będziemy liczyć wszystkie oddane głosy, a wyniki poznamy już za niecałe 2 tygodnie, czyli 26 stycznia podczas wielkiego balu sportowca w Terminal Hotel.

avatar

Przypominamy, że głosujemy na dwa sposoby. Poprzez SMS-y, wysyłając wiadomości o treści GALA.nr zawodnika pod nr 7157 (koszt SMS-a 1,23 zł brutto) oraz na kuponach, które zamieszczane są w każdym numerze „Słowa Sportowego”. Ważna informacja jest taka, że pula nagród to 33 tys. zł. Nagrody ufundowane zostaną przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego.
Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na to wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie bal sportowca, dzwońcie pod nr 609 483 258 lub piszcie do nas na adres a.szumska@slowosportowe.pl lub na profilu FB Bal Sportowca Słowa Sportowego. Przypinamy, że gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny.


KLASYFIKACJA
Zawodnicy: Małgorzata Buklarewicz 1169, Łukasz Kubot 1077, Karolina Kowalczyk 810, Maksym Drabik 651, Maria Stenzel 579, Jacek Gaworski 548, Natalia Czerwonka 399, Szymon Adamczyk 372, Monika Brzeźna 328, Maciej Janowski 287, Agnieszka Kaczmarczyk 163, Alicja Tchórz 155, Mateusz Machaj 132, Łukasz Kaczmarek 125, Wiktoria Kluska 109, Maciej Bodnar 91, Emilia Maćkowiak 76, Marta Lach 68, Wojciech Łobodziński 63, Marcin Robak 61, Aurela Nerlo 57, Natalia Bajor 61, Jarosław Jach 51, Anna Mączka 45, Andrzej Rządkowski 39, Bartłomiej Kwiatek 37, Joanna Olszewska 36, Filip Broniszewski 35, Mateusz Wojtasiński 30, Joanna Załoga 28, Adrian Kurek 27, Michał Turyński 23, Leszek Rajski 21, Jaśmina Zapotoczna 20, Alan Banaszek 19, Joanna Linkiewicz 15, Natalia Hendzel 14, Michał Bąbos 14, Oliwia Jabłońska 12, Rafał Omelko 11, Łukasz Garguła 10, Mateusz Pluta 10, Artur Szabat 10, Damian Primel 9, Paulina Nowak 8, Jakub Wrąbel 6, Ewelina Gala 5, Małgorzata Dymus 4, Rafał Wołczecki 3, Adam Skakowski 3.


Trenerzy: Miłosz Gładoch 2046, Arkadiusz Rusin 1477, Rafał Dobrucki 1098, Bożena Karkut 479, Paulina Brzeźna-Bentkowska/Paweł Bentkowski 321, Bartosz Skwarski 318, Marek Solarewicz 301, Katarzyna Czuba-Wrońska/Krzysztof Wroński 239, Piotr Stokowiec 238, Piotr Lebioda 134, Tomasz Skrzypek 119, Michał Borkowski 105, Paweł Krawczyk 97, Paweł Grabowski 63, Grzegorz Widanka 59, Ryszard Pietraszewski 57, Krzysztof Głowacki 53, Paweł Rząsa 47, Grzegorz Niciński 37, Dominik Nowak 34, Bartosz Mazur 29, Marek Karpiński 26, Paweł Wita 22, Dilraba Samadova 16, Kamil Jasiński 11, Marek Rożej 8, Marcin Ściślak 4, Sławomir Kołodziej 1.


Działacze: Sebastian Bednarz 686, Zbigniew Prejs 515, Grażyna Działowska 359, Andrzej Kowal 327, Witold Kulesza 303, Tomasz Szulc 268, Robert Drobina 230, Jakub Głogowski 189, Józef Borowski 139, Łukasz Bienias 134, Kazimierz Górniak 88, Mariusz Jędra 85, Martyna Pajączek 64, Adam Kraska 45, Franciszek Hawrysz 44, Janusz Siepietowski 31, Bartosz Kubica 29, Krzysztof Śliwiński 15, Tomasz Dobrołowicz 12.


Drużyna: Metraco Zagłębie Lubin 353, Ślęza Wrocław 307, Betard Sparta Wrocław 287, Panthers Wrocław 139, Mat Atom Deweloper 124, CCC Sprandi Polkowice 58, Miedź Legnica 30, Zagłębie Lubin S.A. 21.


Osobowość 25-lecia: Bożena Karkut 182, Maciej Zieliński 142, Władysław Piszczałka 123, Renata Mauer 111, Józef Tracz 79, Zygmunt Sutkowski 78, Elżbieta Mikołajczak 54, Józef Lisowski 51, Piotr Małachowski 45, Jacek Sutryk 44, Roman Szełemej 42, Wiesław Wabik 40, Robert Lewandowski 36, Janusz Cymanek 35, Julian Gozdowski 33, Szymon Kołecki 33, Marian Dymalski 31, Maja Włoszczowska 29, Andrzej Górecki 16, Andrzej Rusko 11, Paweł Rańda 9, Robert Andrzejuk 7, Tomasz Motyka 5, Adam Medyński 4.

LISTA KANDYDATÓW

SPORTOWCY:

GALA.1 Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.2 Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) – tenis stołowy

GALA.3 Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe

GALA.4 Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – Karate WKF

GALA.5 Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe

GALA.6 Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka

GALA.7 Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.8 Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

GALA.9 Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie

GALA.10 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel

GALA.11 Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing

GALA.12 Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka

GALA.13 Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.14 Jacek Gaworski (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.15 Natalia Hendzel – wyścigi konne

GALA.16 Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

GALA.17 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel

GALA.18 Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

GALA.19 Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka

GALA.20 Patrycja Kaczmarczyk (MASK Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów

GALA.21 Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka

GALA.22 Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing

GALA.23 Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.24 Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe

GALA.25 Łukasz Kubot – tenis ziemny

GALA.26 Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe

GALA.27 Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie

GALA.28 Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.29 Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

GALA.30 Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.31 Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.32 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.33 Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu

GALA.34 Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna

GALA.35 Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.36 Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – Karate WKF

GALA.37 Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.38 Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

GALA.39 Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo

GALA.40 Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna

GALA.41 Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing

GALA.42 Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna

GALA.43 Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.44 Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.45 Marcin Robak (WKS Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.46 Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing

GALA.47 Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.48 Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka

GALA.49 Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.50 Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.51 Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka

GALA.52 Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna

GALA.53 Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne

GALA.54 Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing

GALA.55 Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.56 Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.57 Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.58 Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

GALA.59 Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.60 Oliwia Jabłońska (Start Wrocław) – pływanie

TRENERZY:

GALA.100 Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate WKF

GALA.101 Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

GALA.102 Michał Borkowski – wyścigi konne

GALA.103 Katarzyna Czuba-Wrońska, Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

GALA.104 Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel

GALA.105 Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)

GALA.106 Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka

GALA.107 Paweł Grabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna

GALA.108 Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna

GALA.109 Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

GALA.110 Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa

GALA.111 Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka

GALA.112 Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna

GALA.113 Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka

GALA.114 Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna

GALA.115 Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.116 Dominik Nowak (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.117 Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna

GALA.118 Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

GALA.119 Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka

GALA.120 Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.121 Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

GALA.122 Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing

GALA.123 Bartosz Skwarski (KKT Polkowice-Lubin) – karate tradycyjne

GALA.124 Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka

GALA.125 Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża

GALA.126 Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka

GALA.127 Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

GALA.128 Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna

GALA.129 Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

GALA.130 Grzegorz Widanka (Juvenia Wrocław) – pływanie

DZIAŁACZE:

GALA.200 Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – futsal

GALA.201 Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)

GALA.202 Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)

GALA.203 Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna

GALA.204 Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)

GALA.205 Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie

GALA.206 Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka

GALA.207 Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

GALA.208 Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów

GALA.209 Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna

GALA.210 Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów

GALA.211 Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec) – piłka nożna

GALA.212 Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

GALA.213 Martyna Pajączek (Miedź Legnica) – piłka nożna

GALA.214 Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna

GALA.215 Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)

GALA.216 Krzysztof Śliwiński – piłka nożna

GALA.217 Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport

GALA.218 Kazimierz Górniak (KS Kolejarz Wrocław) – szermierka

GALA.219 Franciszek Hawrysz

DRUŻYNA ROKU:

GALA.300 Betard Sparta Wrocław

GALA.301 CCC Sprandi Polkowice

GALA.302 Mat Atom Deweloper

GALA.303 Panthers Wrocław

GALA.304 Ślęza Wrocław

GALA.305 Metraco Zagłębie Lubin

GALA. 306 KGHM Zagłębie Lubin S.A.

GALA.307 Miedź Legnica

OSOBOWOŚĆ 25-LECIA

GALA.400 Renata Mauer – strzelectwo sportowe

GALA.401 Piotr Małachowski – lekka atletyka

GALA.402 Józef Tracz – zapasy

GALA.403 Szymon Kołecki – podnoszenie ciężarów

GALA.404 Robert Andrzejuk – szermierka

GALA.405 Maciej Zieliński – koszykówka

GALA.406 Tomasz Motyka – szermierka

GALA.407 Paweł Rańda – wioślarstwo

GALA.408 Maja Włoszczowska – kolarstwo górskie

GALA.409 Adam Medyński – szermierka

GALA.410 Bożena Karkut – piłka ręczna

GALA.411 Józef Lisowski – lekka atletyka

GALA.412 Beata i Artur Dziechcińscy – Betard

GALA.413 Władysław Piszczałka – Mat Atom

GALA.414 Janusz Cymanek– Huber Polska

GALA.415 Andrzej Rusko

GALA.416 Marian Dymalski-AZS Wrocław – wiceprezydent Światowej Organizacji Sportu Akademickiego

GALA. 417 Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha

GALA.418 Jacek Sutryk – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UM Wrocław

GALA.419 Robert Lewandowski – burmistrz Żmigrodu

GALA.420 Wiesław Wabik – burmistrz Polkowic

GALA.421 Zygmunt Sutkowski – wieloletni prezes Dolnośląskiego Związku Tenisa Stołowego

GALA.422 Julian Gozdowski – twórca Biegu Piastów

GALA.423 Elżbieta Mikołajczak – sekretarz Dolnośląskiego Związku Kolarskiego oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej

GALA.424 Andrzej Czamara – Wyższa Szkoła Fizjoterapii

GALA.425 Andrzej Górecki – Burmistrz Czarnego Boru


źródło: SS nr 2


Proste pytanie: 2 + 9 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.