Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017

Aleksandra Szumska, poniedziałek, 18 grudnia 2017

Trwa głosowanie na najpopularniejszych sportowców i trenerów w plebiscycie „Słowa Sportowego”. Przypomnimy, że do 20 stycznia wysyłać można SMS-y o treści GALA.numer kandydata pod nr 7157 (koszt SMS-a 1,23 zł brutto) oraz kupony plebiscytowe zamieszczane w każdym numerze naszego tygodnika.

avatar
Fot. K. Ziółkowski Także i tym razem na balu zagra zespół InLove

W związku z tym, że kolejny numer „Słowa Sportowego” ukaże się dopiero 8 stycznia, cotygodniowa klasyfikacja zamieszczana będzie na naszej stronie www.slowosportowe.pl. Zapraszamy więc do głosowania i sprawdzania wyników swoich kandydatów. Rozstrzygnięcie plebiscytu poznamy na wielkim balu sportowca, którym w tym roku zorganizowany zostanie 26 stycznia w Centrum Konferencyjnym – Hotel Terminal. Zaproszenia na tę wyjątkową imprezę są już w sprzedaży. Cena za osobę 250 zł. W cenie są: wręczenie nagród dla wyróżnionych o 19, a następnie bal o 20, ciepłe i zimne posiłki, napoje wyskokowe i nie tylko, zabawa przy dźwiękach muzyki granej przez zespół InLove oraz DJ-a. Zapraszamy do rezerwacji biletów: tel. 609 483 258, a.szumska@slowosportowe.pl.

UWAGA!!!
Kupony wysyłamy tylko oryginale, wycięte z gazety!

KLASYFIKACJA
Zawodnicy: Małgorzata Buklarewicz 278, Karolina Kowalczyk 262, Łukasz Kubot 199, Maria Stenzel 83, Natalia Czerwonka 80, Szymon Adamczyk 72, Maksym Drabik 71, Monika Brzeźna 68, Wiktoria Kluska 62, Maciej Janowski 54, Maciej Bodnar 47, Agnieszka Kaczmarczyk 44, Marta Lach 34, Emilia Maćkowiak 28, Andrzej Rządkowski 25, Łukasz Kaczmarek 24, Jacek Gaworski 23, Filip Broniszewski 21, Anna Mączka 16, Joanna Olszewska 16, Aurela Nerlo 15, Marcin Robak 13, Jaśmina Zapotoczna 13, Leszek Rajski 13, Wojciech Łobodziński 10, Adrian Kurek 10, Natalia Hendzel 10, Artur Szabat 9, Mateusz Wojtasiński 9, Damian Primel 8, Paulina Nowak 7, Mateusz Machaj 6, Łukasz Garguła 5, Bartłomiej Kwiatek 2,, Michał Bąbos 2, Rafał Wołczecki 1, Adam Skakowski 1,

Trenerzy: Miłosz Gładoch 780, Rafał Dobrucki 266, Arkadiusz Rusin 250, Paulina Brzeźna-Bentkowska/Paweł Bentkowski 163, Bartosz Skwarski 163, Bożena Karkut 87, Marek Solarewicz 75, Katarzyna Czuba-Wrońska/Krzysztof Wroński 44, Michał Borkowski 20, Paweł Krawczyk 17, Dominik Nowak 16, Paweł Rząsa 12, Piotr Stokowiec 10, Krzysztof Głowacki 8, Bartosz Mazur 7, Piotr Lebioda 6, Ryszard Pietraszewski 3, Grabowski 3,Kamil Jasiński 2, Paweł Marek Karpiński 1, Dilraba Samadova 1

Działacze: Józef Borowski 97, Andrzej Kowal 89, Tomasz Szulc 63, Zbigniew Prejs 51, Witold Kulesza 39, Łukasz Bienias 16, Robert Drobina 15, Grażyna Działowska 12, Mariusz Jędra 12, Bartosz Kubica 10, Adam Kraska 9, Kazimierz Górniak 7, Franciszek Hawrysz 6,Tomasz Dobrołowicz 6, Maryna Pajączke 6, Sebastian Bednarz 5, Krzysztof Śliwiński 3, Jakub Głogowski 2, Janusz Siepietowski 1, Adam Kraska 1.
Drużyna: Metraco Zagłębie Lubin 51, Mat Atom Deweloper 21, CCC Sprandi Polkowice 15, Miedź Legnica 13, Betard Sparta 7, Ślęza Wrocław 5, Panthers Wrocław 5, Zagłębie Lubin S.A. 4
RED

LISTA KANDYDATÓW
SPORTOWCY:
GALA.1 Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.2 Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.3 Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe
GALA.4 Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – WKF
GALA.5 Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe
GALA.6 Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.7 Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.8 Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.9 Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie
GALA.10 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.11 Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.12 Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka
GALA.13 Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.14 Jacek Gaworski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.15 Natalia Hendzel – wyścigi konne
GALA.16 Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna
GALA.17 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.18 Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.19 Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.20 Patrycja Kaczmarczyk (MASK Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów
GALA.21 Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka
GALA.22 Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.23 Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.24 Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe
GALA.25 Łukasz Kubot – tenis ziemny
GALA.26 Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe
GALA.27 Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie
GALA.28 Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.29 Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.30 Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.31 Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.32 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.33 Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu
GALA.34 Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna
GALA.35 Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.36 Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – WKF
GALA.37 Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.38 Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.39 Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo
GALA.40 Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna
GALA.41 Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.42 Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna
GALA.43 Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.44 Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.45 Marcin Robak (WKS Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.46 Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing
GALA.47 Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.48 Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka
GALA.49 Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.50 Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.51 Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.52 Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna
GALA.53 Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne
GALA.54 Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.55 Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.56 Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.57 Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.58 Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.59 Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

TRENERZY:
GALA.100 Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate WKF
GALA.101 Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.102 Michał Borkowski – wyścigi konne
GALA.103 Katarzyna Czuba-Wrońska, Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.104 Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel
GALA.105 Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)
GALA.106 Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.107 Paweł Grabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna
GALA.108 Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna
GALA.109 Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.110 Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa
GALA.111 Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.112 Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna
GALA.113 Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka
GALA.114 Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna
GALA.115 Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.116 Dominik Nowak (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.117 Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna
GALA.118 Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.119 Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.120 Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.121 Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.122 Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing
GALA.123 Bartosz Skwarski (KKT Polkowice-Lubin) – karate tradycyjne
GALA.124 Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.125 Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża
GALA.126 Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka
GALA.127 Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.128 Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna
GALA.129 Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

DZIAŁACZE:
GALA.200 Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – futsal
GALA.201 Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)
GALA.202 Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)
GALA.203 Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna
GALA.204 Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)
GALA.205 Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie
GALA.206 Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka
GALA.207 Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.208 Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów
GALA.209 Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna
GALA.210 Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów
GALA.211 Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec)
GALA.212 Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.213 Martyna Pajączek (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.214 Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.215 Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)
GALA.216 Krzysztof Śliwiński – piłka nożna
GALA.217 Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport
GALA.218 Kazimierz Górniak
GALA.219 Franciszek Hawrysz
DRUŻYNA ROKU:
GALA.300 Betard Sparta Wrocław
GALA.301 CCC Sprandi Polkowice
GALA.302 Mat Atom Deweloper
GALA.303 Panthers Wrocław
GALA.304 Ślęza Wrocław
GALA.305 Metraco Zagłębie Lubin
GALA. 306 KGHM Zagłębie Lubin S.A.
GALA.307 Miedź Legnica

OSOBOWOŚĆ 25-LECIA
GALA.400 Renata Mauer – strzelectwo sportowe
GALA.401 Piotr Małachowski – lekka atletyka
GALA.402 Józef Tracz – zapasy
GALA.403 Szymon Kołecki – podnoszenie ciężarów
GALA.404 Robert Andrzejuk – szermierka
GALA.405 Maciej Zieliński – koszykówka
GALA.406 Tomasz Motyka – szermierka
GALA.407 Paweł Rańda – wioślarstwo
GALA.408 Maja Włoszczowska – kolarstwo górskie
GALA.409 Adam Medyński – szermierka
GALA.410 Bożena Karkut – piłka ręczna
GALA.411 Józef Lisowski – lekka atletyka
GALA.412 Beata i Artur Dziechcińscy – Betard
GALA.413 Władysław Piszczałka – Mat Atom
GALA.414 Janusz Cymanek– Huber Polska
GALA.415 Andrzej Rusko
GALA.416 Marian Dymalski-AZS Wrocław – wiceprezydent Światowej Organizacji Sportu Akademickiego
GALA. 417 Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha
GALA.418 Jacek Sutryk – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UM Wrocław
GALA.419 Robert Lewandowski – burmistrz Żmigrodu
GALA.420 Wiesław Wabik – burmistrz Polkowic
GALA.421 Zygmunt Sutkowski – wieloletni prezes Dolnośląskiego Związku Tenisa Stołowego
GALA.422 Julian Gozdowski – twórca Biegu Piastów
GALA.423 Elżbieta Mikołajczak – sekretarz Dolnośląskiego Związku Kolarskiego oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej
GALA.424 Andrzej Czamara – Wyższa Szkoła Fizjoterapii
GALA.425 Andrzej Górecki – Burmistrz Czarnego Boru


źródło: własne


Proste pytanie: 2 + 8 =


Komentarze:
  • nickname:
    11 miesięcy temu

    Chciałam Państwu powiedzieć, że Pani Karolina Kowalczyk jest nie tylko wspaniałym sportowcem odnoszącym sukcesy ale jest też osobą o WIELKIM SERCU. Potrafi dać siebie tym najsłabszym, którzy w życiu sami nie potrafią egzystować. Dziękuję za to ,że mamy tak oddanych sportowców nie tylko na niwie sportowej ale i życia codziennego

E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.