Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera na Dolnym Śląsku w roku 2014

Aleksandra Szumska, sobota, 13 grudnia 2014

Trwa głosowanie w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera na Dolnym Śląsku. Przypomnijmy, że głosy na swoich faworytów oddawać możemy zarówno na kuponach zamieszczanych w „Słowie Sportowym”, jak i poprzez SMS-y. Wiadomość o treści GALA.nr kandydata wysyłamy pod nr 7157. Koszt SMS-a to 1+VAT, czyli 1,23 zł. Głosowanie trwa do 3 stycznia. Obecnie na czele wśród sportowców wciąż mistrzyni świata w strzelectwie sportowym – Karolina Kowalczyk, choć przez chwilę na prowadzeniu była też Natalia Czerwonka. Wśród trenerów mnóstwo głosów w ostatnim tygodniu otrzymał Rafał Petertil – trener mistrzyni Europy
w kick-boxingu – Pauliny Bieć. Zachęcamy do dalszego głosowania, a tymczasem prezentujemy kolejne sylwetki nominowanych.

avatar
Magdalena Skorek w minionym sezonie była jedną z bardziej wyróżniających się koszykarek CCC Polkowice

LISTA NOMINOWANYCH
SPORTOWCY
GALA.01    Arkadiusz Michalski (KPC Górnik Polkowice)    podnoszenie ciężarów
GALA.02    Sabina Bagińska (Śląsk Wrocław)    podnoszenie ciężarów
GALA.03    Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław)    tenis stołowy
GALA.04    Paulina Bieć (Gym Fight Wrocław)    kickboxing
GALA.05    Joanna Czarnecka (Ślęza Wrocław)    koszykówka
GALA.06    Natalia Czerwonka (MKS Lubin)    łyżwiarstwo szybkie
GALA.07    Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)    kickboxing
GALA.08    Róża Gumienna (Fighter Wrocław)    kickboxing
GALA.09    Paulina Guz (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)    kolarstwo szosowe
GALA.10    Monika Jasnowska (Ślęza Wrocław)    koszykówka
GALA.11    Damian Janikowski (Śląsk Wrocław)    zapasy
GALA.12    Justyna Kasprzycka (AZS AWF Wrocław)    lekka atletyka (skok wzwyż)
GALA.13    Michał Klukowski (Ruch S.A. Politechnika Wrocławska)    brydż sportowy
GALA.14    Andrzej Kocyła (Wilkołak Złotoryja)    wyciskanie sztangi leżąc
GALA.15    Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław)    strzelectwo sportowe
GALA.16    Łukasz Krawczuk (Śląsk Wrocław)    lekka atletyka (400 m)
GALA.17    Jakub Krzewina (Śląsk Wrocław)    lekka atletyka (400 m)
GALA.18    Damian Kulig (Turów Zgorzelec)    koszykówka
GALA.19    Agnieszka Majewska (CCC Polkowice)    koszykówka
GALA.20    Monika Maliczkiewicz (KGHM Metraco Zagłębie Lubin)    piłka ręczna
GALA.21    Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)    lekka atletyka (rzut dyskiem)
GALA.22    Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice)    kolarstwo szosowe
GALA.23    Sebastian Mila (Śląsk Wrocław)    piłka nożna
GALA.24    Arkadiusz Miszka (Śląsk Wrocław)    piłka ręczna
GALA.25    Katarzyna Mroczkowska (Impel Wrocław)    siatkówka
GALA.26    Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław)    lekka atletyka (400 m)
GALA.27    Maciej Paterski (CCC Polsat Polkowice)    kolarstwo szosowe
GALA.28    Leszek Rajski (KS Wrocławianie)    szermierka (floret)
GALA.29    Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie)    szermierka
GALA.30    Marcin Schodowski (Śląsk Wrocław)    piłka ręczna
GALA.31    Karolina Semeniuk-Olchawa (KGHM Metraco Zagłębie Lubin)    piłka ręczna
GALA.32    Magdalena Skorek (CCC Polkowice)    koszykówka
GALA.33    Bartosz Skwarski (KKT Polkowice-Lubin)    karate tradycyjne
GALA.34    Krzysztof Szramiak (Śląsk Wrocław)    podnoszenie ciężarów
GALA.35    Dominika Sztandera (MKS Juvenia Wrocław)    pływanie
GALA.36    Agnieszka Śnieżek (Ślęza Wrocław)    koszykówka
GALA.37    Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)    kolarstwo szosowe
GALA.38    Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław)    pływanie
GALA.39    Kamil Ruta (Partners Wrocław)    futbol amerykański
GALA.40    Grzegorz Mazur (Partners Wrocław)    futbol amerykański
GALA.41    Michał Chyliński (Turów Zgorzelec)    koszykówka
GALA.42    Katarzyna Ostapska (MAKS Tytan Oława)    podnoszenie ciężarów
GALA.43    Patryk Sypień    (Klub Karate Kyokushin A. i S. Sypieniowie)    karate kyokushin
GALA.44    Damian Galiński (Klub Karate Kyokushin A. i S. Sypieniowie)   karate kyokushin


TRENERZY
GALA.100    Radosław Czerniak (Ślęza Wrocław)    koszykówka
GALA.101    Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie)    szermierka
GALA.102    Bożena Karkut (KGHM Metraco Zagłębie Lubin)    piłka ręczna
GALA.103    Andrzej Kijowski (Śląsk Wrocław)    strzelectwo sportowe
GALA.104    Józef Lisowski (Śląsk Wrocław)    lekka atletyka (400 metrów)
GALA.105    Ireneusz Mamrot (Chrobry Głogów)    piłka nożna
GALA.106    Mariusz Mazur (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)
    kolarstwo szosowe
GALA.107    Tadeusz Pawłowski (Śląsk Wrocław)    piłka nożna
GALA.108    Rafał Petertil (Gym Fight Wrocław)    kickboxing
GALA.109    Marek Rożej (AZS AWF Wrocław)    lekka atletyka
GALA.110    Michał Rutkowski (Panthers Wrocław)    futbol amerykański
GALA.111    Sławomir Słowiński (KGHM-ZANAM Polkowice)    tenis stołowy
GALA.112    Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław)    kickboxing
GALA.113    Piotr Wadecki (CCC Polsat Polkowice)    kolarstwo szosowe
GALA.114    Andrzej Wojtak (MKS 9 Dzierżoniów)    pływanie
GALA.115    Sylwester Sypień (Klub Karate Kykoushin A. i S. Sypieniów)    karate kyokushin
DZIAŁACZ ROKU
GALA.200    Przemysław Bednarek (KS Ślęża Sobótka)    kolarstwo szosowe
GALA.201    Dariusz Biernat (Cuprum Lubin)    siatkówka
GALA.202    Przemysław Bożek (Chrobry Głogów)    piłka nożna
GALA.203    Wiesław Drozdowski (Sobótka)
GALA.204    Maciej Grabek (Bike Maraton)    kolarstwo górskie
GALA.205    Mariusz Gawlik (Wałbrzych)
GALA.206    Robert Krajewski (CCC Polsat Polkowice)    kolarstwo szosowe
GALA.207    Paweł Krążała (Śląsk Wrocław)    piłka ręczna
GALA.208    Adam Nowak (TKKF Polkowice)
GALA.209    Dorota i Wojciech Pierzchała (Polkowice)    lekka atletyka
GALA.210    Paweł Rańda (OMW, AKS Politechnika Wrocław)
GALA.211    Zbigniew Ryng (Ślęza Wrocław)    koszykówka
GALA.212    Dariusz Serafin (Bieg Piastów)    biegi narciarskie
GALA.213    Adam Szymczak (SZS Dolny Śląsk)
GALA.214    Paweł Wechta (KS Polkowice)
GALA.215    Elżbieta Mikołajczak    kolarstwo, piłka ręczna
GALA.216    Wojciech Rozdolski (Oleśnica)    siatkówka
GALA.217    Franciszek Hawrysz
GMINA ROKU
GALA.300    Długołęka
GALA.301    Dzierżoniów
GALA.302    Czarny Bór
GALA.303    Głogów
GALA.304    Kobierzyce
GALA.305    Lubin
GALA.306    Oleśnica
GALA.307    Sobótka
GALA.308    Ścinawa
GALA.309    Wałbrzych
GALA.310    Zawonia


źródło: brak danych


Proste pytanie: 4 + 9 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.