Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w 2017 roku

Maciej Piasecki, poniedziałek, 9 października 2017

Już październik, tak więc czas rozpocząć plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017. W tym numerze „Słowa Sportowego” publikujemy listę nominowanych, która jednak nie jest kompletna. Każdy czytelnik może zgłosić swoich kandydatów za pomocą kuponu lub drogą mailową (redakcja@slowosportowe.pl).

avatar
Tak prezentowali się zeszłoroczni laureaci, kto wygra w tym roku? Przekonamy się już w styczniu (fot. archiwum Słowa Sportowego)

Do końca października macie czas, Drodzy Czytelnicy, na zgłaszanie swoich kandydatur. Od 1 listopada rozpoczynamy głosowanie za pomocą kuponów, a od 6 za pomocą sms-ów. W tym roku głosować będziemy na najpopularniejszych sportowców, trenerów, działaczy, a także na drużynę roku. Kapituła natomiast zadecyduje o przyznaniu nagród dla: najbardziej usportowionej gminy, imprezy roku, najlepszego sportowca niepełnosprawnego, najlepszego sportowca obcokrajowca, mecenasa sportu dolnośląskiego, objawienia roku oraz nagród specjalnych. Rozstrzygnięcie plebiscytu poznam podczas wielkiego balu sportowca, który najprawdopodobniej zorganizowany zostanie 19 stycznia. Zapraszamy wszystkich do zabawy. Dla osób, które będą głosować przywidujemy specjalne nagrody, w tym wejściówki na bal sportowca. Zapraszamy do zabawy.

LISTA KANDYDATÓW

SPORTOWCY:

– Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna

– Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna

– Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

– Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Ewelina Szybiak (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe

– Maciej Bodnar – (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe

– Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka

– Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe

– Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – karate shotokan

– Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu

– Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Łukasz Kubot – tenis ziemny

– Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna

– Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna

– Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna

– Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka

– Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka

 

TRENERZY:

– Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna

– Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa

– Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel

– Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka

– Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate shotokan

– Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing

– Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)

– Ryszard Pietraszewskie (GKS Mirków) – piłka nożna

– Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża

– Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna

– JacekGrabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna

– Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna

– Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka

– Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka

– Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka

 

DZIAŁACZ:

– Tomasz Dobrołowicz – (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna

– Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport

– Krzysztof Śliwiński – piłka nożna

– Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal) – futsal

– Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów

– Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów

– Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)

– Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec)

– Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław

– Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, futsal

– Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna

 

DRUŻYNA ROKU:

– Betard Sparta Wrocław.

– Metraco Zagłębie Lubin.

– Ślęza Wrocław

– Panthers Wrocław


źródło: własne


Proste pytanie: 2 + 6 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.