Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w 2017 roku

, poniedziałek, 22 stycznia 2018

 

No właśnie, kto wygra kolejną edycją plebiscytu „Słowa Sportowego” na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek podczas gali sportu i wielkiego balu sportowca.

No właśnie, kto wygra kolejną edycją plebiscytu „Słowa Sportowego” na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek podczas gali sportu i wielkiego balu sportowca.

 

avatar
Tak prezentowali się laureaci w zeszłym roku, kto w tym roku stanie na scenie? (fot. K. Ziółkowski)

Po wielu problemach w zeszłym roku postanowiliśmy kontynuować naszą misję utrzymania Tygodnika „Słowo Sportowe” na wydawniczym rynku. Zgodnie z tradycją postanowiliśmy po raz kolejny ogłosić plebiscyt, podczas którego razem z Państwem wybieramy najpopularniejszych sportowców, trenerów, działaczy, sportową drużynę. W tym roku plebiscyt, jak i bal sportowca mają dla nas wyjątkowe znaczenie, ponieważ zbiega się z obchodami 25-lecia naszego tygodnika. W związku z tym dodaliśmy specjalną kategorię plebiscytową – osobowość sportowa minionego 25-lecia. W gronie nominowanych znalazło się naszym zdaniem 25 niezwykłych postaci, które w minionych latach najwięcej zrobiły dla dolnośląskiego sportu. Z tego grona Wy – Czytelnicy wybraliście pierwszą dziesiątkę. W zeszłych latach w kategorii najpopularniejszy sportowiec wygrywali m.in.: Piotr Małachowski, Maja Włoszczowska, Damian Janikowski, Natalia Czerwonka, Szymon Kołecki. Wybitni sportowcy, a każdy z nich na swoim koncie ma co najmniej jeden medal olimpijski. Tym razem wśród faworytów do zwycięstwa byli m.in.: najlepszy deblista świata Łukasz Kubot, zwycięzca etapu na Tour de France Maciej Bodnar, zwycięzca The World Games – żużlowiec Maciej Janowski, a także przedstawicielki sportów drużynowych. Wśród trenerów w minionych latach bywało różnie. Zaskoczeniem dwa lata temu było zwycięstwo Tomasza Horwata – trenera piłki nożnej. Zaskoczeniem, ale z drugiej strony pokazało, że w naszym plebiscycie doceniamy nie tylko wielkich sportowców i trenerów z pierwszych stron gazet, ale tych którzy odnoszą świetne wyniki w sporcie dzieci i młodzieży. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy oddali głosy w naszym plebiscycie i pomogli nam wybrać tych najpopularniejszych. Pamiętajmy nie najlepszych, a najpopularniejszych. W tym miejscu, jeszcze przed balem chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym nieocenionym partnerom, którzy bardzo wsparli nas w trudnym dla naszej redakcji momencie. Wielkie podziękowania dla: Urzędu Miejskiego, Młodzieżowego Centrum Sportu, Zarządu Województwa Dolnośląskiego, które ufundowało nagrody, poszczególnym firmom, które są z nami już od lat. Podziękowania należą się również Terminal Hotelowi za wielką gościnę i pomoc w organizacji przedsięwzięcia, które już w najbliższy piątek. Trzymajcie za nas kciuki, a relacja z tego niezwykłego wydarzenia już w najbliższym numerze „Słowa Sportowego”.

RED


źródło: własne


Proste pytanie: 9 + 9 =


Komentarze:
  • nickname:
    rok temu
E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.