Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w 2017 roku

Maciej Piasecki, poniedziałek, 23 października 2017

Jeszcze tylko przez niewiele ponad tydzień będzie można zgłaszać swoich kandydatów do plebiscytu „Słowa Sportowego” na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017. W listopadzie rusza głosowanie, a pod koniec stycznia poznamy laureatów.

avatar
Szansę na zwycięstwo w naszym plebiscycie mają nie tylko trenerzy czy sportowcy z pierwszy stron gazet, czego najlepszym przykładem jest Tomasz Horwat (fot. K. Ziółkowski)

Lista z tygodnia na tydzień robi się coraz dłuższa i wciąż jeszcze jest szansa na dopisanie do niej kolejnych nazwisk. Kandydatów zgłaszać można za pomocą kuponów zamieszczanych co tydzień w „Słowie Sportowym” oraz drogą mejlową na adres redakcja@slowosportowe.pl. W tym roku nasi Czytelnicy „głosując” wybiorą: dziesięciu najpopularniejszych sportowców, pięciu trenerów, trzech działaczy oraz drużynę roku. Ponadto kapitału złożona z naszych dziennikarzy przyzna wyróżnienia dla: mecenasa sportu dolnośląskiego, najbardziej usportowionej gminy na Dolnym Śląsku, najlepszego sportowca niepełnosprawnego, sportowca obcokrajowca, odkrycia roku. Tradycyjnie już wręczona zostaną dwie nagrody specjalne za szczególne działania na rzecz sportu. Głosowanie rozpocznie się w pierwszym tygodniu listopada i tak jak w latach poprzednich będzie prowadzone zarówno na kuponach zamieszczanych w naszym tygodniku, jak i za pomocą SMS-ów. Na kuponie będziemy mogli zagłosować na trzech zawodników, przyznając im odpowiednio od 3 do 1 punktów. Będziemy mogli także wybrać jednego trenera, jednego działacza i jedną drużynę. W głosowaniu SMS-owym jeden SMS liczony będzie jako jeden punkt. Rozstrzygnięcie poznamy podczas Balu Sportowca pod koniec stycznia. W tym roku bal sportowca zorganizowany zostanie w nowej formule. Gwarantujemy wiele nowości, o których więcej napiszemy już za tydzień. Ważna informacja! Osoby, które wezmą udział w głosowaniu, wezmą również udział w losowaniu pięciu podwójnych wejściówek na Bal Sportowca. Zapraszamy do zabawy!


LISTA KANDYDATÓW SPORTOWCY:

– Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna

– Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna

– Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

– Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Adrian Kurek (CCC Sprandi Pol­kowice) – kolarstwo szosowe

– Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe

– Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka

– Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe

– Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – karate tradycyjne

– Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu

– Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing

– Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing

– Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing

– Łukasz Kubot – tenis ziemny

– Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna

– Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna

– Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna

– Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka

– Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka

– Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo

– Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – karate tradycyjne

– Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne

– Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

– Natalia Czerwonka (MKS Zagłębie Lubin) – łyżwiarstwo szybkie

– Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie


TRENERZY:

– Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna

– Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

– Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa

– Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel

– Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka

– Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate tradycyjne

– Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing

– Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)

– Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna

– Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna

– Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna

– Jacek Grabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna

– Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna

– Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka

– Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka

– Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka

– Katarzyna Czuba-Wrońska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

 

DZIAŁACZE:

– Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna

– Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport

– Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)

– Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal) – futsal

– Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów

– Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów

– Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)

– Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec)

– Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)

– Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, futsal

– Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna

– Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)

– Krzysztof Śliwiński – piłka nożna

– Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka

– Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie

 

DRUŻYNA ROKU:

– Betard Sparta Wrocław

– Metraco Zagłębie Lubin

– Ślęza Wrocław

– Panthers Wrocław

– Mat Atom Deweloper

– CCC Sprandi Polkowice


źródło: własne


Proste pytanie: 1 + 2 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.