Piłkarska Liga Kibiców Vitasport.pl

Monika Pelc, poniedziałek, 4 września 2017

Właśnie ruszyła kolejna edycja zabawy, która od lat mocno elektryzuje naszych Czytelników. Wszyscy stali uczestnicy PLK dobrze wiedzą, co to oznacza – dla nowych graczy poniżej kilka informacji o tym, jak grać i wygrywać vouchery.

avatar

Podobnie jak w poprzednim sezonie, przed uczestnikami naszej zabawy 12 kolejek w rundzie jesiennej i 12 w wiosennej, podczas których na łamach naszego tygodnika publikowane będą kupony konkursowe – a na każdym 10 wybranych meczów do wytypowania.
Zasady punktowania również są stałe: za każdy trafnie wytypowany, dokładny wynik spotkania (np. 2:1, 0:3) przyznawane jest 10 pkt. Za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania opisanego jako „mecz kolejki” przyznajemy natomiast 20 pkt.
Piłkarska Liga Kibiców Słowa Sportowego to nie tylko zabawa i rywalizacja, ale również szansa na nagrody! Dzięki wsparciu tytularnego sponsora PLK, salonu piłkarskiego Vitasport.pl Wrocław z siedzibą przy ul. Tęczowej 74/1b, najlepiej typujący Czytelnicy będą co tydzień nagradzani voucherami!


Typerem tygodnia zostanie uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów w danej kolejce. Nagrodą dla typera tygodnia będzie voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w salonie Vitasport.pl.
Typerem miesiąca zostanie uczestnik, który zdobędzie łącznie największą liczbę punktów w czterech kolejnych kolejkach, czyli w kolejkach: 1-4; 5-8; 9-12. Nagrodą dla typera miesiąca będzie voucher na kwotę 200 zł do wykorzystania w salonie Vitasport.pl.
Jedna osoba może wysłać tylko jeden kupon. W nim, oprócz rubryk w których należy wpisać swe dane oraz adres e-mail, znajduje się również miejsce oznaczone jako „hasło”. Tutaj mogą Państwo umieścić wymyślone przez siebie hasło propagujące sport i zdrowy tryb życia lub związane z ulubionym klubem sportowym czy dyscypliną sportu. Warto to zrobić, gdyż to właśnie najciekawsze hasło może rozstrzygnąć o przyznaniu nagrody tygodnia i miesiąca w przypadku takiej samej liczby punktów zgromadzonych przez kilku Czytelników.


UWAGA! ZMIANA ADRESU

Wypełnione kupony można przesyłać pocztą na adres Wydawnictwo „Słowo Polskie” Sp. z o. o., al. I.J. Paderewskiego 35/15, 51-612 Wrocław lub e-mailem na adres: m.pelc@slowosportowe.pl. Prosimy wysyłać e-mailem jedynie zeskanowane, wypełnione kupony konkursowe (może to być również wyraźna fotografia cyfrowa kuponu) – skany lub zdjęcia muszą być wyraźnie wypełnione!
Kupony można wysyłać również za pośrednictwem MMS. Wystarczy zrobić wyraźne zdjęcie wypełnionego kuponu i załączyć go w treści wiadomości, którą należy wysłać na numer: 609 483 258.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy wielu trafień!


źródło: brak danych


Proste pytanie: 7 + 10 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.