Pierwszy raz w tym sezonie na Partynicach ścigały się trzyletnie konie arabskie

, poniedziałek, 8 maja 2017

Drugi mityng w tym sezonie otworzyły kłusaki francuskie. Później przyszła kolej na folbluty i po raz pierwszy w tym roku konie arabskie.

avatar
W ostatnią niedzielę na Partynicach debiutowały konie arabskie (fot. archiwum Partynice)

W pierwszej gonitwie kłusaków w tym roku w dystans ruszyło siedem zaprzęgów, a tempo dyktowała Bank du Soir. Przed wyjściem na finiszową prostą do przodu przesunęła się Barbariska powożona przez Tarasa Salivonchyka i łatwo sięgnęła po zwycięstwo. Po dyskwalifikacji za galop Bank du Soir, drugie miejsce zajęła Banga Cass, trzecia była Alza de Touchyvon. Trenerem Barbariski jest Anna Frontczak-Salivonchyk.

Fazza lepszy od Johara

Prowadził Johar Al Khalediah, ale na końcowej prostej osłabł i do głosu doszedł Fazza Al Khalediah, którego do zwycięstwa poprowadziła Natalia Hendzel. Mocnym finiszem na drugie miejsce wysunął się Duero, trzeci był Alistar pod Karoliną Dynarowską. Trenerem zwycięskiego konia jest Michał Borkowski. 

Kwarc pokonał Złotną

W kolejnej gonitwie stawka galopowała w grupie, tylko Belldon stracił sporo na starcie. Na prostej najmocniej finiszowały Kwarc pod Natalią Hendzel przy kanacie oraz Złotna. W celowniku lepszy okazał się ogier trenowany przez Michała Borkowskiego. Trzecie miejsce wywalczył szybko odrabiający starty Belldon. 

Essea

Zaraz po starcie mocno odskoczyła rywalom Essea pod Karoliną Kamińską i chociaż od początku finiszowej prostej pozostałe konie ostro ruszyły w pościg, utrzymała pierwsze miejsce do końca. Na drugie finiszowała Carmel Valley pod Kamilą Maryniak, na trzecie wskoczyła Ameryka. Trenerką zwyciężczyni jest Elwira Porębna.

OSZ

Więcej w najnowszym numerze "Słowa Sportowego".


źródło: własne


Proste pytanie: 4 + 4 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.