Pierwsza porażka WKS w tym sezonie

Arkadiusz Barski, poniedziałek, 30 września 2019

Czternaście – tyle trwała seria meczów bez porażki Śląska Wrocław. Piłkarzy Vitezslava Lavicki zatrzymała w piątek kielecka Korona i zdobywca jedynej bramki, Milan Radin.

avatar
Vitezslav Lavicka (na zdjęciu) i jego podopieczni musieli przełknąć gorycz ligowej porażki. Po raz pierwszy w tym sezonie (fot. K. Pączkowska/archiwum)

Przedostatnia drużyna w stawce kontra wicelider tabeli, zespół bez zwycięstwa u siebie kontra ekipa, która nie zaznała jeszcze goryczy porażki, nowy trener na ekstraklasowej karuzeli kontra najlepszy szkoleniowiec sierpnia. Różnic w tej parze sporo, obie jedenastki łączyła chyba tylko przegrana batalia w I rundzie Pucharu Polski. Czy niepowodzenie w Łodzi to zwiastun gorszego okresu dla wrocławian? Pojedynek z Widzewem to pojedynek pucharowy, który mimo wszystko generuje inne emocje, z kolei starcie z Koroną to na swój sposób też wyjątkowa potyczka. To bowiem oponent, który w ostatnim czasie wyraźnie Śląskowi nie leży. Szukający punktów jak grzybiarze prawdziwków kielczanie ostatnie zwycięstwo na własnym stadionie odnieśli w kwietniu, a ich rywalem był wówczas... WKS.

ARKADIUSZ BARSKI


Więcej w aktualnym wydaniu "Słowa Sportowego".


źródło: brak danych


Proste pytanie: 7 + 4 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
3 zł netto
(3,69 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.