Pierwsza porażka Ślęzy Wrocław

Arkadiusz Barski, poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Kolejny udany weekend dolnośląskich ekip. Z jednym wyjątkiem. Pierwszej porażki w sezonie doznała Ślęza Wrocław, która musiała uznać wyższość Zagłębia II Lubin. Niemniej punkty pozostały na Dolnym Śląsku. Dla odmiany pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniósł beniaminek z Gaci. Po raz pierwszy zapunktowała też Lechia Dzierżoniów.

avatar
Lechia Dzierżoniów tr enera Zbignie wa Socz ewskiego zdobyła pierwszy punkt w sezonie (fot. archiwum)

MKS KLUCZBORK – GÓRNIK POLKOWICE 0:1 (0:1)
Bramka:
0:1 Opałacz (23).

KLUCZBORK: Poloczek – Nitkiewicz, Gierak, Krawczun, Orłowicz (52 Dyr) – Reisch (79 Lewandowski), Sobala, Węglarz (81 Glanowski), Gadecki (70 Okraszewski), Makowski – Krauz.
POLKOWICE: Kopaniecki – Magdziak Mateusz, Kowalski-Habrek, Fryzowicz, Galas (83 Konefał), Ciupka (90 Maciej Magdziak), Radziemski (73 Azikiewicz), Bacewicz, Szuszkiewicz (79 Bednarski), Opałacz, Ekwueme.

Spadkowicz z II ligi cały czas nie potrafi odnaleźć się w III-ligowym towarzystwie i nie wygrał jeszcze spotkania. Natomiast polkowiczanie zdobyli w Kluczborku pierwszy wyjazdo wykomplet punktów i dzięki temu awansowali na pozycję wicelidera tabeli. Jedyna bramka w tym meczu padła w 23. minucie. Marek Opałacz podszedł do rzutu wolnego i bez większych ceregieli kropnął w stronę bramki miejscowych. Piłka po drodze odbiła się od jednego z zawodników, zmieniła tor lotu i wpadła do siatki.

ŁUKASZ HARAŹNY

Więcej w aktualnym wydaniu "Słowa Sportowego".


źródło: brak danych


Proste pytanie: 10 + 2 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
advertisment
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.
advertisment