Jest „Ogór”! Ale co dalej?

Łukasz Haraźny, poniedziałek, 14 listopada 2011

Już 21 listopada przygotowania do nowego sezonu rozpoczną zawodnicy Betardu Sparty Wrocław. Tym czasem cały czas niewiele widomo o składzie drużyny. Jedynym pewniakiem jest na razie Tomasz Jędrzejak.

 

avatar

Popularny „Ogór” w zeszły czwartek parafował umowę z Betardem na najbliższy rok. Dla zawodnika, która sezonie legitymował się średnią biegową 1,573 będzie to siódmy sezon startów w stolicy Dolnego Śląska

Jędrzejak jest pierwszym i na razie jedynym zawodnikiem, którego startów w najbliższych rozgrywkach mogą spodziewać się kibice WTS. Pozostały skład kadry jest wielką niewiadomą. Kibice we Wrocławiu z niecierpliwością czekają już na kolejne decyzje kadrowe. Wielką niewiadomą cały czas pozostaje o przyszłości Piotra Świderskiego i Macieja Janowskiego.

Oprócz startów Jędrzejaka pewne jest też to, że zajęcia z żużlowcami prowadzić będzie duet  Tomasz Skrzypek-Piotr Baron. Pierwszy cykl treningowy potrwa do 9 grudnia. Zajęcia będą odbywać się dwa razy dziennie przez cztery dni w tygodniu. Żużlowcy wrocławskiego klubu będą ćwiczyć na sali. Natomiast 30 stycznia przyszłego roku zawodnicy Sparty wyjadą na obóz kondycyjny do Zakopanego.

 

Łukasz Haraźny

 


źródło: własne


Proste pytanie: 2 + 8 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.