Janusz Kubot nie jest już trenerem KS Polkowice

Zarząd KS Polkowice poinformował, że z dniem 21 października doszło do rozwiązania umowy z trenerem I zespołu, Januszem Kubotem.

Polkowiczanie przegrali w ostatniej kolejce z Bytovią 0:2, wcześniej doznali porażki z ostatnią w ligowej stawce Jarotą Jarocin. Obecnie znajdują się na 16 miejscu w tabeli II ligi.

Kubot pracował w Polkowicach od 30 czerwca. Obowiązki szkoleniowca tymczasowo przejął drugi trener, Zbigniew Mandziejewicz.

ARKADIUSZ BARSKI

Odczarował Wałbrzych

Komplet 2,5 tysiąca kibiców na stadionie. Do tego walka wicelidera z liderem, z której zwycięsko wyszedł ten drugi, czyli Chrobry Głogów.

Bitwa o tron

Takich derbów jeszcze nie było! Na stadionie 1000-lecia w Wałbrzychu dojdzie do starcia lidera z wiceliderem II ligi zachodniej.

Roztargnieni

Podopieczni Janusza Kubota nie wygrali drugiego meczu z rzędu na własnym boisku. Zastopował ich beniaminek z Ostrowa Wielkopolskiego, który tym samym przerwał serię trzech kolejnych porażek.

Przebudzenie snajperów

Górnik Wałbrzych przyjechał do Kalisza jak po swoje. Już pierwsze minuty meczu jednoznacznie wskazały zwycięzcę tego pojedynku.