„Isia” jak burza!

, czwartek, 10 kwietnia 2014

Agnieszka Radwańska nie zwalnia tempa na turnieju BNP Paribas. Polska tenisistka w dwóch setach uporała się z Włoszką, Francescą Schiavone i pewnie awansowała do ćwierćfinału katowickiej imprezy.

(Fot. eurosport.onet.pl) Agnieszka Radwańska nabiera rozpędu na katowickim turnieju

Bardzo dobrą grę i pewną wygraną zaprezentowała dzisiaj kibicom zgromadzonym w katowickim Spodku Agnieszka Radwańska. Pierwsze minuty gry były bardzo wyrównane, ale w pewnym momencie Włoszka zaczęła prezentować tenis z najlepszych lat swojej kariery i wyszła na prowadzenie 4:2. Wtedy do pracy zabrała się nasza zawodniczka, która wygrała kolejne cztery gemy i zarazem pierwszego seta. W drugiej partii Schiavone nie miała zamiaru oddać meczu bez walki. Starała się jak mogła, ale Krakowianka grała grała bardzo inteligentnie i stopniowo powiększała przewagę. Przy najbliższej okazji zakończyła mecz na swoją korzyść. Od trzech lat w pojedynkach obu zawodniczek górą jest Polka. Od 2011 roku w pięciu meczach pomiędzy obiema tenisistkami wygrywa Radwańska. W Katowicach po raz kolejny udowodniła, kto jest lepszy. Przeciwniczką naszej najlepszej tenisistki w kolejnym meczu będzie reprezentująca Austrię Yvonne Meusburger, która w dwóch setach uporała się z Chorwatką Mirjanę Lucić-Baroni. Mecz rozpocznie się jutro o 12:00.

AGNIESZKA RADWAŃSKA – FRANCESCA SCHIAVONE 2:0 (6:4, 6:3)

Proste pytanie: 9 + 8 =