Grupa MTB CCC Polkowice zakończyła działalność

, środa, 26 grudnia 2012

Grupa MTB CCC Polkowice wydała oświadczenie, w którym ogłasza zakończenie swojej działalności. W ubiegłym tygodniu o odejściu z teamu poinformowała srebrna medalistka olimpijska z Pekinu, Maja Włoszczowska.

avatar

Treść oświadczenia grupy MTB CCC Polkowice:

„Po czterech wspaniałych latach, bogatych w sukcesy i medale najważniejszych imprez sportowych na świecie, grupa MTB CCC Polkowice kończy swoją działalność.

Szefostwo klubu oraz Sponsorzy dziękują swoim wspaniałym zawodniczkom, ale także obsłudze, osobom współpracującym z klubem oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów polkowickiego teamu za zaangażowanie i sumienne wypełnianie swoich obowiązków łączonych z pasją jaką jest kolarstwo.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy z Wami współpracować i wspólnie zapisać nowe karty historii polskiego kolarstwa górskiego. Jesteśmy dumni, że przyczyniliśmy się do rozwoju w Polsce tej wspaniałej dyscypliny.

Przez te cztery lata zespół MTB CCC Polkowice poznał cały świat. Zdobywaliśmy medale Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata, Europy i Polski. Wierzymy, że pomarańczowe trykoty naszych zawodniczek zostaną zapamiętane na zawsze.”


źródło: brak danych


Proste pytanie: 9 + 9 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
3 zł netto
(3,69 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.