Głogowianie odprawili z kwitkiem Czarnych

, czwartek, 21 lipca 2011

Udanie zakończyła się inauguracja piłkarskich zmagań w wykonaniu zawodników Chrobrego Głogów. Podopieczni Ireneusza Mamrota w tzw. próbie generalnej przez ligą, pokonali w ramach rundy przedwstępnej Pucharu Polski Czarnych Żagań. Dwie bramki dla tegorocznego beniaminka II ligi zdobył Łukasz Ochmański.

avatar
Oba zespoły rozgrywały mecz w strugach deszczu (fot.chrobry.glogow.pl)

Przed rozpoczęciem spotkania doszło do małego zamieszania ogranizacyjnego. Mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem, ponieważ sędziowie sprawdzali... słuszność składu Czarnych. Wszystko za sprawą nałożonego przez PZPN zakazu transferowego, który mocno pokrzyżował plany przyjezdnym. W efekcie po kilkuminutowym zamieszaniu piłkarze mogli spokojnie rozpocząć spotkanie. 

Sam mecz toczony był przy bardzo silnych opadach deszczu. W 25. minucie wynik po dobrym dograniu od Macieja Sobonia otworzył Łukasz Ochmański. Przyjezdni nie zdołali się otrząsnąć po pierwszym trafieniu, a niedługo ponownie musieli rozpoczynać grę od środka. Tym razem dobrą robotę wykonał Zbigniew Grzybowski, który pociągnął lewą flanką i mocno dośrodkował w pole karne. Tam na piłkę czekał niedawodny tego dnia Ochmański, który efektownym szczupakiem powiększył przewagę Chrobrego do dwóch bramek. 


źródło: własne


Proste pytanie: 3 + 6 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
advertisment
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.
advertisment