Finansosfera.pl w Matchpoincie: Pieśla najlepszy

Aleksandra Szumska, wtorek, 19 lipca 2011

Po raz kolejny podwrocławski ośrodek Matchpoint gościł amatorów racketlonu.

avatar
Fot. Matchpoint Uczestnicy Finansosfery.pl

Do Ślęzy zjechali zawodnicy z: Wrocławia, Wałbrzycha, Ząbkowic Śląskich, Warszawy i Twardogór, Powodem był amatorski turniej Finansosfera.pl Open. –W naszych zawodach mogły wystartować osoby, które nie są sklasyfikowane na listach ogólnopolskich i światowych. Dzięki temu wykazać mogli się Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportową – mówi organizator Marek Wojnarski. Mimo dużej liczby zgłoszeń turniej zorganizowano tak, aby każdy miał szansę zagrać 5 meczy racketlonowych, czyli 20 setów. – To był prawdziwy maraton – przyznaje Marek Wojnarski.

W najlepszej dyspozycji tego dnia był Tomasz Pieśla z Wałbrzycha. W finale pokonał Jarosława Tymińskiego z Ząbkowic Śląskich. W meczu o 3 miejsce spotkali się dwaj wrocławianie - Janusz Derechowski i Piotr Spławski - lepszy okazał się ten drugi.

Racketlon to sport w którym gra się z przeciwnikiem w każdym z czterech sportów "rakietkowych":  tenisie stołowym, badmintonie, squashu i tenisie. Mecz racketlona składa się z czterech setów po jednym w każdej dyscyplinie.

OSZ


źródło: własne


Proste pytanie: 10 + 10 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.