Falubaz pojedzie ze Stalą w środę

, wtorek, 20 września 2011

Długo trwały perturbacje odnośnie daty przełożonego z niedzieli spotkania Falubazu Zielona Góra z Caelum Stalą Gorzów. Ostateczną decyzję podjąć musiała Speedway Ekstraliga, która wyznaczyła termin na środę. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu na jazdę nie pozwoliły opady deszczu.

avatar
Nie dane ostatnio kibicom obejrzeć bez problemu Derby Ziemi Lubuskiej (fot. zuzel.zgora.pl)

Decyzja ta nie do końca podoba się sternikom Falubazu, którym na rękę byłoby pojechać mecz w czwartek. W środę bowiem w Danii swój mecz ma Greg Hancock i w tylko gestii Amerykanina leżało będzie czy zechce (kosztem wyjazdu do Skandynawii) wesprzeć swoją drużynę w półfinałowym starciu. Obiekcji wobec środowego terminu nie miał Władysław Komarnicki, prezes Stali, który otwarcie przyznał, że środa to ostatni możliwy termin rozegrania tego meczu. Jak się okazuje... nie miał on racji. Zgodnie z regulaminem, spotkanie odjechać należy do trzech dni przed datą kolejnej rundy rozgrywek. Czwartek zatem pasował idealnie obu stronom, gdyż "duńskie obowiązki" ma także reprezentant gorzowian, Hans Andersen.

Pertraktujące ekipy uciszył komunikat Speedway Ekstraligi, mówiący, iż obie drużyny na Wrocławskiej 69 ruszą do boju w środę o godz. 20.30. Można się domyślać, że ktokolwiek wyjdzie z tej batalii zwycięstwo, druga strona będzie miała kilka w zanadrzu sporo "ale" i "gdyby"...

Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów (23 września, godz. 20.30)
Pierwszy mecz: 27-19 dla Stali

Konrad Sylwestrzak


źródło: brak danych


Proste pytanie: 1 + 6 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.