Dwa dni do 40. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE

Łukasz Haraźny, środa, 18 kwietnia 2012

Aż 123 załogi w trzech klasyfikacjach zgłosiły się do jubileuszowego 40. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE, który już w najbliższy piątek rozpocznie się w Świdnicy. Kierowcy przez trzy dni będą rywalizowali m.in. w ramach drugiej rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. 

avatar

 

Dwa dni do 40. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE
Rajdowy jubileusz 
Aż 123 załogi w trzech klasyfikacjach zgłosiły się do jubileuszowego 40. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE, który już w najbliższy piątek rozpocznie się w Świdnicy. Kierowcy przez trzy dni będą rywalizowali m.in. w ramach drugiej rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. 
To będzie trzydniowa uczta dla miłośników motoryzacji, a w szczególności rajdów samochodowych. Już w piątek o godz. 17.45 na świdnickim Rynku odbędzie się ceremonia startu, a już o godz. 19 czeka nas oficjalny start rajdu ulicami Śląską i Sportową. W sobotę tuż po południu załogi wyjadą na trasę pierwszego etapu zmagań z odcinkami specjalnymi: Lubachów – Walim, Srebrna – Jodłownik i Kamionki – Jawornik. Meta tego etapu zlokalizowana będzie na stadionie świdnickiego OSiR-u przy ul. Śląskiej. Stąd też kierowcy wystartują w niedzielę o godz. 8 na trasę 2. etapu z odcinkami specjalnymi: Jawornik – Ludwikowice, Ludwikowice – Kamionki, Jodłownik – Srebrna. Bardzo ciekawie wygląda obsada 40. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE. Do rywalizacji w ramach drugiej rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski przystąpią najlepsze krajowe załogi. Pierwszy numer startowy otrzymali liderzy RSMP i zarazem obrońcy mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku – Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran (Subaru Impreza R4), a tuż za nimi ustawieni będą Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski (Impreza R4), Michał Bębenek i Grzegorz Bębenek (207 S2000), Wojciech Chuchała i Kamil Heller (Impreza) oraz Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski (207 S2000). Aż 15 załóg wystartuje w klasie historycznej. Tu murowanym faworytem wydaje się kobierzycka załoga Virnik Rally Team ze Sławomirem Jarkiem i Michałem Majewskim w BMW M3. 
ŁUKASZ HARAŹNY

 

 

To będzie trzydniowa uczta dla miłośników motoryzacji, a w szczególności rajdów samochodowych. Już w piątek o godz. 17.45 na świdnickim Rynku odbędzie się ceremonia startu, a już o godz. 19 czeka nas oficjalny start rajdu ulicami Śląską i Sportową. W sobotę tuż po południu załogi wyjadą na trasę pierwszego etapu zmagań z odcinkami specjalnymi: Lubachów – Walim, Srebrna – Jodłownik i Kamionki – Jawornik. Meta tego etapu zlokalizowana będzie na stadionie świdnickiego OSiR-u przy ul. Śląskiej. Stąd też kierowcy wystartują w niedzielę o godz. 8 na trasę 2. etapu z odcinkami specjalnymi: Jawornik – Ludwikowice, Ludwikowice – Kamionki, Jodłownik – Srebrna. Bardzo ciekawie wygląda obsada 40. Rajdu Świdnickiego – KRAUSE. Do rywalizacji w ramach drugiej rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski przystąpią najlepsze krajowe załogi. Pierwszy numer startowy otrzymali liderzy RSMP i zarazem obrońcy mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku – Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran (Subaru Impreza R4), a tuż za nimi ustawieni będą Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski (Impreza R4), Michał Bębenek i Grzegorz Bębenek (207 S2000), Wojciech Chuchała i Kamil Heller (Impreza) oraz Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski (207 S2000). Aż 15 załóg wystartuje w klasie historycznej. Tu murowanym faworytem wydaje się kobierzycka załoga Virnik Rally Team ze Sławomirem Jarkiem i Michałem Majewskim w BMW M3. ŁUKASZ HARAŹNY


źródło: własne


Proste pytanie: 0 + 2 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.