Cenny punkt Górnika Polkowice

Lider beniaminkowi niestraszny. Górnik Polkowice dwukrotnie prowadził z prowadzącą w tabeli II ligi Resovią Rzeszów i był bliski sprawienia niespodzianki. Skończyło się remisem 2:2.

Polkowiczanie objęli prowadzenie po niefortunnej interwencji piłkarza rywali. Z rzutu wolnego dośrodkował Maciej Bancewicz, a futbolówkę do własnej siatki skierował obrońca Resovii, Sebastian Zalepa. Na odpowiedź rzeszowian nie trzeba było długo czekać. W 18. minucie podanie Adriana Dziubińskiego na gola zamienił Daniel Świderski, ustalając rezultat do przerwy.

ARKADIUSZ BARSKI

III liga

To nie była udana kolejka dla wrocławskich drużyn. Śląsk II stracił prowadzenie w tabeli.

Lider na kolanach

Górnik kontrolował mecz w Strzegomiu i w starciu z liderem zasłużenie wywalczył komplet punktów. Z potknięcia AKS skorzystała grupa pościgowa, a więc Apis oraz Chrobry.

GieKSa zaczarowana

Mimo gradu sytuacji bramkowych piłkarze Górnika Polkowice nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza GKS Katowice, Bartosza Mrozka. W końcówce meczu sami stracili gola i ponieśli piątą porażkę w sezonie.

Ślęza gromi wicelidera

Po dwóch meczach bez zwycięstwa na właściwe tory wróciły rezerwy Śląska, które po zaciętym meczu wygrały w Rybniku. W świetnych nastrojach z wyjazdu wróciła też druga z wrocławskich drużyn.