Siatkówka

TAURON I LIGA

Po trzech tygodniach bez zwycięstwa siatkarze eWinner Gwardii Wrocław wreszcie dołożyli do swojego konta trzy punkty. Zespół Krzysztofa Janczaka wygrał na wyjeździe z MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:20, 25:21), przełamując tym samym nie tylko passę trzech porażek z rzędu, ale także po raz pierwszy od października ubiegłego roku triumfując na wyjeździe.

Rozmowa z Krystyną Nawrocką

Poprzedni sezon dla siatkarek Chełmiec Wodociągi Wałbrzych był pierwszym w II lidze. Jako beniaminek zespół zajął piąte miejsce.

Jestem takim trenerem, jakim byłem zawodnikiem

Tuż przed świętami Wojciech Kurczyński zrezygnował z funkcji pierwszego szkoleniowca #VolleyWrocław. W tej roli zastąpił go dotychczasowy drugi trener zespołu Dawid Murek.

Wersja elektroniczna wydania Słowa Sportowego

kupuję pdf

Koszt SMS 3 zł netto (3,69 zł z VAT)

Poświąteczne granie

Pierwsza, historyczna edycja PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020 im. Lecha Kaczyńskiego za nami.

Siatkarskie emocje na koniec roku

Zapowiada się sporo siatkarskich emocji na koniec grudnia we Wrocławiu. W Hali Orbita zostanie rozegrany I Turniej Piłki Siatkowej PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020 im.

Świąteczny nastrój w Głogowie

Mimo braku zimowej aury za oknem, w drużynie SPS Chrobry Głogów od paru dni panuje świąteczna atmosfera. W zeszłym tygodniu siatkarze drugoligowej drużyny odpowiadali na pytania na temat świąt Bożego Narodzenia, a w sobotę sami sprawili sobie prezent, zwyciężając w domowym meczu SOBIESKIEGO-ARENĘ Żagań 3:1.

Z piekła do nieba: Gwardia wraca z dalekiej podróży!

Dwa zupełnie różne mecze rozegrała w zeszłym tygodniu eWinner Gwardia Wrocław. We wtorek siatkarze Krzysztofa Janczaka pierwszy raz w tym sezonie ulegli rywalom w trzech setach, przegrywając z LUK Politechniką Lublin na wyjeździe.

Wicelider stracił punkt w Lubinie

Siatkarze Cuprum Lubin po 39-dniowym wyjazdowym tournée powrócili do lubińskiej hali RCS. Ich rywalem był wicelider tabeli, Trefl Gdańsk, który wywiązał się z roli faworyta i zwyciężył dolnośląski zespół 3:2 (25:23, 20:25, 25:27, 25:18, 18:16).

#VolleyWrocław dwukrotnie zwycięski!

Siatkarki #VolleyWrocław wreszcie mogą dopisać kolejne punkty do tabeli TAURON Ligi. W poniedziałek reprezentantki Dolnego Śląska pokonały w pięciu setach beniaminka rozgrywek, Jokera Świecie.

Nie było pecha – są kolejne trzy punkty!

W domowym meczu 9. kolejki TAURON 1.

EWinner Gwardia Wrocław wraca w niezłym stylu

Mimo trzech tygodni przerwy od gry, eWinner Gwardia Wrocław wciąż pozostaje na zwycięskiej ścieżce. W niedzielę zespół Krzysztofa Janczaka pokonał u siebie KPS Siedlce 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:17) w zaległym meczu 3.

Sport mnie w ogóle nie męczy

Atakujący eWinner Gwardii Wrocław, Damian Wierzbicki, jest na razie na czele rankingu zdobywców statuetek MVP w TAURON 1. Lidze.

„Licznik zaczyna bić od nowa”

W zeszłym tygodniu siatkarki #VolleyWrocław, grające w najwyższej klasie rozgrywkowej, miały podejmować ŁKS Commercecon Łódź. Tuż przed meczem okazało się jednak, że Łódzkie Wiewióry są kolejnym zespołem dotkniętym przez koronawirusa.

Gwardziści liderami

EWinner Gwardia Wrocław ciągle niepokonana! W kolejnych dwóch spotkaniach siatkarze z Dolnego Śląska triumfowali, dopisując do ligowej tabeli komplet punktów.

Gwardziści nadal niepokonani

Po tygodniowej przerwie siatkarze eWinner Gwardii Wrocław udanie powrócili do pierwszoligowych zmagań. Zespół Krzysztofa Janczaka bez straty seta pokonał na wyjeździe BAS Białystok (25:22, 25:15, 25:21) i po 4.