• Koszykarze Exact Systems Śląska Wrocław wywalczyli mistrzostwo Polski do lat 20. W finale podopieczni Tomasza Jankowskiego pokonali WKK Wrocław 70:57. MVP turnieju finałowego został Aleksander Dziewa. Trzecie miejsce dla Biofarmu Basket Junior Poznań, który w finale pocieszenia pokonał KS Rosa-Sport Radom 63:52.
  • WKK mistrzem Polski U-20
    2013-03-18 09:49:47
    Wrocławski Klub Koszykówki po raz kolejny udowodnił, że w szkoleniu młodzieży nie ma sobie równych. Juniorzy starsi ze stolicy Dolnego Śląska z łatwością ograli wszystkich przeciwników różnicą przynajmniej 10 punktów i sięgnęli po złoto. MVP turnieju został rozgrywający WKK Jan Grzeliński.
  • Pod wodzą trenera Wojciecha Krzykały koszykarze z Wałbrzycha byli bliscy wywalczenia medalu mistrzostw Polski młodzików. To pierwszy taki sukces wałbrzyskiej młodzieży od kilkunastu lat.
  • Talenciaki bez grosza
    2011-06-29 16:09:29
    Trener MKS MOS Wrocław Romuald Krauze, mimo sukcesów ze swoimi młodymi koszykarkami, nie może być pewny przyszłości. Najczęściej w takich przypadkach brakuje pieniędzy na funkcjonowanie klubu i obiektu, na którym młodzież mogłaby się rozwijać. MKS MOS nie jest wyjątkiem.
  • Awans koszykarzy Górnika Trans Wałbrzych do finałowego turnieju mistrzostw Polski młodzików jest największym sukcesem wałbrzyskiej koszykówki od czasu awansu Górnika do ekstraklasy. Przed młodymi wałbrzyszanami szansa na zdobycie pierwszego od lat medalu mistrzostw kraju.
  • Idzie nowe i młode
    2011-06-29 13:18:59
    W zakończonych tydzień temu mistrzostwach Polski młodzików (do lat 14) najlepsi okazali się chłopcy z Wrocławskiego Klubu Koszykówki. Prowadzona przez Marka Olesiewicza drużyna wywalczyła złote medale, wygrywając w finale z Polonią Warszawa 43:41.