• Marszałek województwa dolnośląskiego podsumowuje mijający rok pod względem sportowym, mówi także o planach na rok 2018, o programach, jakie będą realizowane, imprezach, a także o pracach nad strategią rozwoju sportu na Dolnym Śląsku.
 • Koniec roku to czas podsumowań, ale jednocześnie przedstawiania planów na następny sezon. W minionym tygodniu poznaliśmy szczegóły dotyczące przyszłorocznych biegów organizowanych przez MCS Wrocław.
 • W najbliższą niedzielę biegacze z całego świata już po raz 35. przebiegną ulicami Wrocławia. – Szacujemy, że wystartuje ok. 5500 tys. osób – mówi Wojciech Gęstwa – dyrektor 35. PKO Wrocław Maratonu. Impreza z pewnością jak co roku będzie miała świetną oprawę, tym razem jest jednak jeszcze bardziej wyjątkowo, bo w jej ramach rozegrane zostaną mistrzostwa Europy mastersów.
 • Trzecim miejscem w kategorii Open turnieju drużynowego oraz srebrem i brązem turnieju par reprezentanci Polski zakończyli dwutygodniową batalię o medale w olimpiadzie brydżowej. Na najwyższych stopniach podium w Hali Stulecia stanęli Holendrzy oraz duet z Niemiec.
 • Historie Jakuba Tokarza i Jacka Gaworskiego są już naszym czytelnikom dobrze znane. Obie te smutne historie mają jednak happy end. Sparaliżowany były judoka w Rio wywalczył złoty medal w parakajakarstwie, natomiast Jacek Gaworski – chory na stwardnienie rozsiane i nowotwór mnogi rdzenia kręgowego wraz kolegami z floretowej drużyny sięgnęli po srebro.
 • Gra o Adrenalinę!
  2014-05-12 14:21:00
  Na oficjalnym fanpage'u Słowa Sportowego na Facebooku trwa wyjątkowy konkurs, który będzie miał aż pięciu zwycięzców. 1530, 1540, 1550, 1560 i 1570 osoba, która polubi nasz fanpage otrzyma nagrodę w postaci kart wstępu do Adrenalina-Park z kwotą 60 zł do wykorzystania.   Adrenalina-Park to największy Park Przygody na Dolnym Śląsku, gdzie na 12. hektarach powierzchni na gości czekają takie atrakcje jak: zorbing, quady, park linowy, tyrolka, paintball, minirafting, łucznictwo, rowery, eurobungee, adrenolot czy kraina dzieci.       Zapraszajcie więc znajomych na fanpage Słowa Sportowego. A dla tych co już nas lubią będzie konkurs w następnym wydaniu naszego tygodnika. Śledźcie nas na bieżąco!
 • Szybowcowe Mistrzostwa Świata
  2013-01-21 13:06:08
  W Argentynie zakończyły się 32. Szybowcowe Mistrzostwa Świata. Polacy przywieźli z nich dwa medale.
 • Jako pierwsza z naszej ekipy zdobyła medal igrzysk w Londynie. Od tego czasu, jak przyznaje, jej życie zmieniło się na lepsze. O swoim temperamencie, sportach ekstremalnych, przygodach z rajdami samochodowymi i „zmarnowanym dzieciństwie” opowiada Sylwia Bogacka.
 • Po raz kolejny podwrocławski ośrodek Matchpoint gościł amatorów racketlonu.
 • Gdzie jesteś, Wielki Guru?
  2011-06-22 14:02:44
  Otwarcie kompleksu sportowo – naukowego – rekreacyjnego wrocławskiej AWF. Redaktor Szumska opisała to, co opisać się powinno (ekstra strzał). Ja tylko chciałbym dołożyć swoje nie pięć, a trzy minuty.
 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wzbogaciła się o kolejny obiekt sportowo - dydaktyczny. Na Polach Marsowych powstał nowoczesny kompleks z halą sportową, salami wykładowymi i przede wszystkim boiskami.
 • Skrzyczyński bezkonkurencyjny
  2011-06-22 11:31:16
  Rozegrano memoriał Stanisława Słowika        
 • Argentyńskie tango
  2011-06-22 11:19:21
  Gimnastyczki artystyczne podbiły Wrocław
E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.
Sonda
Mundial 2018 w Rosji: Czy Polska wyjdzie z grupy??