• O organizację tej imprezy wrocławscy działacze strzeleccy zaczęli starania już dziewięć lat temu. Mieli świadomość jej wyjątkowości. Bo mistrzostwa Europy anno 2020 to pięćdziesiąty czempionat Starego Kontynentu w tej dyscyplinie, przypadający w stulecie strzelectwa sportowego w naszym kraju, na dodatek ósemka zawodniczek i zawodników wyjedzie ze stolicy Dolnego Śląska z olimpijskimi paszportami.
 • Zgodnie z tradycją, tuż po starcie biegaczy biorących udział we wrocławskim maratonie, w (dużo krótszą) trasę wyruszą uczestnicy PKO Biegu Rodzinnego. Ta impreza towarzysząca 36. PKO Wrocław Maratonowi to propozycja dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku. Dystans, który będą mieli do pokonania to około 1,5 kilometra. Czas ukończenia trasy nie będzie mierzony – liczy się bowiem jedynie uczestnictwo i popularyzacja biegania! PKO Bieg Rodzinny wystartuje w dniu maratonu w Stolicy Dolnego Śląska, 9. września 2018 r. około godziny 9:15.
 • Koniec roku to czas podsumowań, ale jednocześnie przedstawiania planów na następny sezon. W minionym tygodniu poznaliśmy szczegóły dotyczące przyszłorocznych biegów organizowanych przez MCS Wrocław.
 • W najbliższą niedzielę biegacze z całego świata już po raz 35. przebiegną ulicami Wrocławia. – Szacujemy, że wystartuje ok. 5500 tys. osób – mówi Wojciech Gęstwa – dyrektor 35. PKO Wrocław Maratonu. Impreza z pewnością jak co roku będzie miała świetną oprawę, tym razem jest jednak jeszcze bardziej wyjątkowo, bo w jej ramach rozegrane zostaną mistrzostwa Europy mastersów.
 • Trzecim miejscem w kategorii Open turnieju drużynowego oraz srebrem i brązem turnieju par reprezentanci Polski zakończyli dwutygodniową batalię o medale w olimpiadzie brydżowej. Na najwyższych stopniach podium w Hali Stulecia stanęli Holendrzy oraz duet z Niemiec.
 • Historie Jakuba Tokarza i Jacka Gaworskiego są już naszym czytelnikom dobrze znane. Obie te smutne historie mają jednak happy end. Sparaliżowany były judoka w Rio wywalczył złoty medal w parakajakarstwie, natomiast Jacek Gaworski – chory na stwardnienie rozsiane i nowotwór mnogi rdzenia kręgowego wraz kolegami z floretowej drużyny sięgnęli po srebro.
 • Gra o Adrenalinę!
  2014-05-12 14:21:00
  Na oficjalnym fanpage'u Słowa Sportowego na Facebooku trwa wyjątkowy konkurs, który będzie miał aż pięciu zwycięzców. 1530, 1540, 1550, 1560 i 1570 osoba, która polubi nasz fanpage otrzyma nagrodę w postaci kart wstępu do Adrenalina-Park z kwotą 60 zł do wykorzystania.   Adrenalina-Park to największy Park Przygody na Dolnym Śląsku, gdzie na 12. hektarach powierzchni na gości czekają takie atrakcje jak: zorbing, quady, park linowy, tyrolka, paintball, minirafting, łucznictwo, rowery, eurobungee, adrenolot czy kraina dzieci.       Zapraszajcie więc znajomych na fanpage Słowa Sportowego. A dla tych co już nas lubią będzie konkurs w następnym wydaniu naszego tygodnika. Śledźcie nas na bieżąco!
 • Szybowcowe Mistrzostwa Świata
  2013-01-21 13:06:08
  W Argentynie zakończyły się 32. Szybowcowe Mistrzostwa Świata. Polacy przywieźli z nich dwa medale.
 • Jako pierwsza z naszej ekipy zdobyła medal igrzysk w Londynie. Od tego czasu, jak przyznaje, jej życie zmieniło się na lepsze. O swoim temperamencie, sportach ekstremalnych, przygodach z rajdami samochodowymi i „zmarnowanym dzieciństwie” opowiada Sylwia Bogacka.
 • Po raz kolejny podwrocławski ośrodek Matchpoint gościł amatorów racketlonu.
 • Gdzie jesteś, Wielki Guru?
  2011-06-22 14:02:44
  Otwarcie kompleksu sportowo – naukowego – rekreacyjnego wrocławskiej AWF. Redaktor Szumska opisała to, co opisać się powinno (ekstra strzał). Ja tylko chciałbym dołożyć swoje nie pięć, a trzy minuty.
 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wzbogaciła się o kolejny obiekt sportowo - dydaktyczny. Na Polach Marsowych powstał nowoczesny kompleks z halą sportową, salami wykładowymi i przede wszystkim boiskami.
 • Skrzyczyński bezkonkurencyjny
  2011-06-22 11:31:16
  Rozegrano memoriał Stanisława Słowika        
 • Argentyńskie tango
  2011-06-22 11:19:21
  Gimnastyczki artystyczne podbiły Wrocław
E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
3 zł netto
(3,69 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.