Liga światowa

Polacy wygrywają w Hali Stulecia

Stało się! Polscy siatkarze w swoim ósmym meczu Ligi Światowej z wygrali 3:1 z reprezentacją USA.

Nie tak miało być

Drugiej porażki w rozgrywkach tegorocznej Ligi Światowej doznali polscy siatkarze. Podobnie jak w pierwszym przypadku, „biało-czerwoni” przegrali z Brazylią.

Falstart mistrzów

Nie udał się polskim siatkarzom debiut w tegorocznej Lidze Światowej. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego przegrali w pierwszej kolejce „światówki” z Brazylią 1:3.

Wersja elektroniczna wydania Słowa Sportowego

kupuję pdf

Koszt SMS 3 zł netto (3,69 zł z VAT)

Złotopolscy!

Niepowtarzalne, niesamowite, wspaniałe! Polscy siatkarze dokonali rzeczy jeszcze kilka lat temu niemal niemożliwej.

Kuba rozbita

Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Taki jest bilans reprezentacji Polski podczas Final Six Ligi Światowej rozgrywanej w Sofii.

Nasi w półfinale!

To było niesamowite spotkanie. Polscy siatkarze wyrzucili aktualnych mistrzów świata z Final Six Ligi Światowej siatkarzy.

Rosja Pany

Final Eight Ligi Światowej 2011 oficjalnie zakończony. Zwycięzcą reprezentacja Rosji, która w finale pokonała mistrzów świata Brazylijczyków 3:2.

Chłopaki lubią brąz

Recepta na sukces? Kombinowany skład, hala pełna kibiców oraz wiara do samego końca.

Finał nie dla nas

Polscy siatkarze nie zagrają w finale Ligi Światowej. Podopieczni Andrei Anastasiego przegrali półfinałową batalię z reprezentacją Rosji 1:3.

Operacja Rosja

Polscy siatkarze awansowali do półfinału Final Eight Ligi Światowej. Podopieczni Andrei Anastasiego w swoim ostatnim meczu grupowym pokonali po dramatycznych pięciu setach reprezentacje Argentyny.

Rosja miażdży

Reprezentacja Rosji zdecydowanie złapała odpowiedni rytm podczas turnieju finałowego Ligi Światowej. Reprezentacja naszych wschodnich sąsiadów bez straty seta awansowała do fazy medalowej.

Włoska tragedia

Polscy siatkarze nie zdołali przedłużyć zwycięskiej passy w finałowy turnieju Ligi Światowej. W swoim drugim występie podczas turnieju biało-czerwoni gładko w trzech setach ulegli reprezentacji Włoch.

Zwycięstwo Polaków

Sukcesem zakończyła się inauguracja turnieju Final Eight dla biało-czerwonych. Podopieczni Andrei Anastasiego pokonali w ostatnim meczu pierwszego dnia reprezentację Bułgarii 3:2.

Sensacyjna Argentyna

Na otwarcie Final Eight Ligi Światowej reprezentacja Rosji pokonała Stany Zjednoczone 3:1. Kolejne spotkania przyniosły jeszcze większe emocje.

Porażka na koniec

Cztery mecze i cztery porażki. Taki jest smutny bilans reprezentacji Polski w tegorocznych pojedynkach z Brazylią w ramach rozgrywek Ligi Światowej.