• Victoria Ruszów oraz BKS Bolesławiec – to zespoły, które po raz drugi z rzędu świętują awans do wyższej ligi. Odmienne nastroje panują w Wojcieszowie i Zebrzydowej. O tym, co działo się w minionym sezonie na boiskach jeleniogórskiej okręgówki, piszemy w krótkim podsumowaniu.
 • Dwa kilo gminnego wsparcia, piłkarskie doświadczenie oraz młodość – odpowiednio trzy i cztery łyżeczki, opakowanie szerokiej kadry, po jednej łyżce treningu taktycznego i wytrzymałościowego, szklanka cierpliwości do szkoleniowca i szczypta wsparcia fanów. Do tego dodać cierpliwość i zaufanie, wszystko dokładnie wymieszać i zostawić na 10 miesięcy. Efekt na talerzu gwarantowany.
 • Dzisiejszej nocy poznaliśmy laureatów nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej i odpowiedź na nurtujące kinomanów pytanie – czy deszcz nominacji dla „La La Land” przyniósł tej produkcji powódź statuetek, czy może okazał się dla twórców i obsady zimnym prysznicem? Podobnie jak przed rokiem, my również pokusiliśmy się o przyznanie Oscarów, tyle że na szczeblu wrocławskiej klasy okręgowej. Miejsce obrazu z Ryanem Goslingiem w roli głównej zajęła Polonia Trzebnica, którą wyróżniliśmy w połowie z zaprezentowanych kategorii.
 • Victoria Świebodzice i Piast ZPAS Nowa Ruda idą łeb w łeb. Ci pierwsi pewnie wygrali 7:1 z Trojanem, a ci drudzy gola na wagę trzech punktów zdobyli dopiero w 90. minucie. Po raz pierwszy w tym sezonie beniaminek z Jedliny-Zdrój wygrał swój mecz na wyjeździe. Podopieczni trenera Kubowicza pewnie wygrali z Iskrą Jaszkowa 3:0.
 • Zimowa aura nie pozwoliła dotychczas rozpocząć rundy... wiosennej, w żadnej z niższych dolnośląskich lig. Piłkarze coraz mocniej przebierają jednak nogami i palą się do gry.
 • W sobotę inauguracja rundy wiosennej we wrocławskiej klasie okręgowej. Szczególnie interesująco zapowiada się walka o promocję do IV ligi. Powalczą o nią LKS Stary Śleszów, KP Brzeg Dolny i Polonia Wrocław.
 • Kibiców, piłkarzy, trenerów i działaczy z dolnośląskich A i B klas czeka kilka dni nerwowego wsłuchiwania się w prognozę pogody. Jeśli aura dopisze, będzie można rozpocząć wiosenne zmagania. Na najbliższy weekend w okręgach – wrocławskim, legnickim i wałbrzyskim, zaplanowano wiele ciekawie zapowiadających się spotkań.
 • Pięć świeczek na torcie
  2010-08-16 00:00:00
  Dla wielu piąte urodziny to zamierzchła przeszłość. Dla Odry Wrocław to powód do dumy. Właśnie w tym roku wypada 5. rocznica powstania tego wrocławskiego klubu. Historię Odry przedstawia w rozmowie z nami jej prezes Michał Krej.
 • Trzej przyjaciele z boiska
  2010-08-16 00:00:00
  W życiu człowieka przychodzi taki moment, kiedy z pilnego ucznia sam staje się nauczycielem. Nie inaczej jest z piłkarską karierą. O naszych bohaterach kiedyś mówiono w perspektywie budowania wielkiego Śląska Wrocław. Teraz wiodą spokojny żywot… we wrocławskiej klasie okręgowej.
E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
3 zł netto
(3,69 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.