• W stolicy Dolnego Śląska po raz kolejny zorganizowano stojący na wysokim poziomie turniej judo. Na dwa dni hala Orbita stała się bowiem areną dla młodych gwiazd judo. Dobrze spisał się szczególnie Piotr Kuczera, niepokonany w kat. 90 kg.
  • MME w judo
    2014-11-17 15:29:27
    Osiemnastu polskich judoków walczyło o medale Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które od piątku do niedzieli rozgrywane były we wrocławskiej Hali Orbita. Ilość nie przełożyła się jednak na jakość, nasi rodacy w osobie Łukasza Kiełbasińskiego zdobyli tylko jeden medal.
  • Puchar Europy juniorów w judo
    2013-07-22 13:48:00
    We wrocławskiej hali Orbita najlepsi judocy w kategorii junior rywalizowali w pucharze Europy.
  • Damian Szwarnowiecki (Gwardia Wrocław) po raz drugi w tym roku stanął na najwyższym stopniu podium mistrzostw starego kontynentu w judo. Tym razem zaledwie 19-letni Damian wystartował w mistrzostwach do lat 23 i znów okazał się bezkonkurencyjny. Rywalizacja toczyła się w Pradze. Szwarnowiceki pokonał wszystkich swoich rywali, a w finale wygrał z Włochem Andre Regina na wazari. Przypomnijmy, że we wrześniu w chorwackim Porecu Szwarnowiecki w niesamowitym stylu wywalczył tytuł mistrza Europy do lat dziewiętnastu.
  • Około 350 zawodników i zawodniczek z ponad 20 krajów Europy i nie tylko wzięło udział w zawodach Pucharu Europy Juniorów U-20 w Dżudo, które w miniony weekend odbyły się we Wrocławiu. W hali Orbita Polacy wywalczyli 7 medali, a najlepiej wypadł drugi w kategorii 90 kg, Patryk Ciechomski.
  • Już w najbliższy weekend około 400 młodych zawodników i zawodniczek z ponad 20 krajów wystąpi w zawodach Pucharu Europy Juniorów i Juniorek w Judo, które odbędą się we wrocławskiej hali Orbita.
  • Dwaj judocy wrocławskich klubów Mateusz Rudnicki (Gwardia, +100 kg) oraz Jakub Wójcik (AZS AWF, 100 kg) zostali powołani na Mistrzostwa Europy Młodzieżowców, które już w najbliższy piątek (18 listopada) rozpoczną się w Tyumenie (Rosja).
  • Wrocław ma mistrzów judo
    2011-11-14 16:30:00
    We Wrocławiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w judo. Niestety, z powodu niesnasek w środowisku z udziału w imprezie zrezygnowało kilka klubów, m.in. główny kandydat do mistrzostwa – Czarni Bytom.
  • Do Wrocławia zjadą najlepsi
    2011-10-26 17:00:00
    29 października w wielofunkcyjnej hali gier sportowych Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Paderewskiego 35 odbędzie się turniej Wrocław OPEN 2011.
  • Udane okazały się dla reprezentantów wrocławskich klubów mistrzostwa Polski seniorów w judo.
  • Rafał Kubacki, Waldemar Zausz czy Edward Alkśnin. To tylko kilku zawodników wrocławskiej Gwardii. W ciągu 50 lat swojej działalności sekcja judo wychowała olimpijczyków, medalistów mistrzostw świata i Europy. W niedzielę odbyły się obchody jubileuszu zasłużonego dla polskiego judo klubu.