Ii liga, gr. zachodnia

Chrobry Głogów – Polonia Bytom 1:0

To był mecz z gatunku tych, które trzeba mocno wybiegać i jeszcze bardziej wywalczyć. Piłkarze Chrobrego Głogów udowodnili jednak, że nieprzypadkowo przewodzą w tabeli II ligi zachodniej.

Mistrzowie jesieni!

Raz, dwa, trzy, cztery, pięć..

Pielęgnują historię

Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, z dnia na dzień. Tak rozwija się klubowe zaplecze w Chrobrym Głogów, który poza tym, co jest tu i teraz, pamięta również o przeszłości.

Wersja elektroniczna wydania Słowa Sportowego

kupuję pdf

Koszt SMS 3 zł netto (3,69 zł z VAT)

Kubot zwolniony

Zarząd KS Polkowice poinformował, że z dniem 21 października doszło do rozwiązania umowy z trenerem I zespołu, Januszem Kubotem.

Odczarował Wałbrzych

Komplet 2,5 tysiąca kibiców na stadionie. Do tego walka wicelidera z liderem, z której zwycięsko wyszedł ten drugi, czyli Chrobry Głogów.

Bitwa o tron

Takich derbów jeszcze nie było! Na stadionie 1000-lecia w Wałbrzychu dojdzie do starcia lidera z wiceliderem II ligi zachodniej.

Roztargnieni

Podopieczni Janusza Kubota nie wygrali drugiego meczu z rzędu na własnym boisku. Zastopował ich beniaminek z Ostrowa Wielkopolskiego, który tym samym przerwał serię trzech kolejnych porażek.

Przebudzenie snajperów

Górnik Wałbrzych przyjechał do Kalisza jak po swoje. Już pierwsze minuty meczu jednoznacznie wskazały zwycięzcę tego pojedynku.

Król Chrobry

Takie okrzyki radości można było usłyszeć w piątkowy wieczór na stadionie Chrobrego Głogów. Kibice mieli uzasadnione powody do radości, bo nie dość, że pomarańczowo-czarni wygrali 4:1, to jeszcze ze znienawidzoną Odrą Opole.

Gonią Chojniczankę

olejny udany tydzień mają za sobą piłkarze KS Polkowice. A formą strzelecką nadal imponuje ich najlepszy napastnik – Szymon Skrzypczak.

Derby dla Polkowic

Tak wysokiego wyniku w derbach derbów pomiędzy KS Polkowice, a Górnikiem Wałbrzych chyba nikt się nie spodziewał. Podopieczni Roberta Bubnowicza przełamali niechlubną passę pięciu meczów bez straconego gola.

Bomba Szczepaniaka

Piłkarze Chrobrego Głogów najwyraźniej w końcu włączyli wyższy bieg. Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota w minionym tygodniu wygrali dwa mecze ligowe, dzięki czemu sytuacja pomarańczowo-czarnych w ligowej tabeli robi się… coraz ciekawsza.

Chrobry zaspał

Dolnośląskie derby II ligi dla KS Polkowice. Dwie bramki Szymona Skrzypczaka już w pierwszej połowie dały gospodarzom prowadzenie, którego, mimo zrywu głogowian w drugiej odsłonie, nie oddali już do końca.