• Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych w Badmintonie dobiegły końca. Złote medale trafiły w ręce faworyzowanych Duńczyków, którzy odprawiali z kwitkiem kolejnych przeciwników, z łatwością rozstrzygając na swoją korzyść także finałową batalię z Rosją. Lubin po raz kolejny może pochwalić się świetną organizacją jednych z najbardziej prestiżowych zawodów w historii badmintona w Polsce.
 • W minioną sobotę w lubińskiej hali RCS zakończyły się trwające 10 dni mistrzostwa Europy juniorów w badmintonie. Turniej indywidualny zdominowali Duńczycy, którzy, zdobywając 4 z 5 tytułów, powetowali sobie niepowodzenie w rywalizacji drużynowej. Z niezłej strony pokazali się również Polacy, a wszyscy uczestnicy podkreślali znakomitą organizację zawodów.
 • W Lubinie trwają mistrzostwa Europy juniorów w badmintonie. Zawody są prawdziwym maratonem, gdyż trwają 10 dni. W pierwszej kolejności rozegrany został turniej drużynowy. Jego zwycięzców poznamy już dzisiaj (30.03). Na najbliższą sobotę zaplanowano finały indywidualne.
 • Już w najbliższy czwartek w Lubinie, w hali widowiskowo--sportowej RCS rozpoczną się mistrzostwa Europy juniorów w badmintonie. Zawody potrwają do 4 kwietnia, a udział w nich weźmie 500 zawodników z 39 krajów, a o zwycięstwo będą grali na 6 kortach.
 • Już w czwartek, 29 stycznia o. godz. 16 w Sobótce rozpocznie się turniej eliminacyjny do mistrzostw Polski w Badmintonie. Turniej główny wystartuje w piątek 30 stycznia.
 • 12 października na wrocławskim obiekcie City Sports odbędzie się Święto Sportu, które będzie uwieńczeniem odbywającej się w całym Wrocławiu w ramach Tygodnia Ruchu akcji „Miasto w formie”. – W naszym centrum odbędzie się badmintonowo-fitnessowy finał całego przedsięwzięcia – mówi Brand Manager City Sports, Patrycja Dubas.
 • Janik wygrywa w Ślęzie
  2012-11-26 10:30:00
  W ośrodku Matchpoint w Ślęzie pod Wrocławiem rozegrano ogólnopolski turniej dla elity polskich seniorów, a także dla młodzików młodszych. Na ośmiu kortach mecze rozgrywano od 9 rano do samego wieczora. Przyjechało ponad 60 zawodników z całej Polski. Wśród nich znaleźli się także młodzi adepci tej dyscypliny z Matchpointu. – Dla wielu sobotnie zawody były debiutem – mówi Maja Muszyńska.
 • Ośrodek Matchpoint w Ślęzie pod Wrocławiem gościł w ostatnich dniach światową czołówkę badmintona. Około 250 zawodników rywalizowało tu w 36. Yonex Polish Open. Stawka zawodów była bardzo wysoka, bo można było zdobyć kolejne punkty, które potrzebne są do wywalczenia kwalifikacji olimpijskiej.
 • Rozpoczął się międzynarodowy turniej badmintonowy 36. Yonex Polish Open! W ośrodku Matchpoint o zwycięstwo powalczą zawodnicy z całego świata.
 • Odliczanie czas zacząć
  2012-03-13 12:15:00
  Już w przyszłym tygodniu do ośrodka Matchpoint w podwrocławskiej Ślęzie zjadą najlepsi badmintoniści na świecie. W 36. Yonex Polsih Open powalczą oni o punkty, potrzebne do zdobycia kwalifikacji olimpijskiej.
E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
3 zł netto
(3,69 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.