7. dzień wyścigów na Partynicach

, piątek, 9 sierpnia 2013

Po miesięcznej przerwie rozpoczyna się druga część sezonu na Partynicach. Najważniejszym punktem niedzielnego programu będzie międzynarodowy wyścig o Nagrodę Tiumena.

avatar
(FOT. K. Ziółkowski)

Siódma niedziela (11 sierpnia) na Partynicach odbywać się będzie pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego – Rafała Jurkowlańca. W wyścigu tym weźmie udział 12 koni, na czele z czeskim Bleskiem, który wygrał w karierze osiem gonitw.
W awizowanej jako najważniejsze wydarzenie niedzielnych zmagań, gonitwie z przeszkodami o Nagrodę Tiumena wystąpi 11 koni. Obsada wyścigu wydaje się bardzo mocna. W międzynarodowej stawce znajdą się cztery konie z Czech, w tym dwa bardzo dobre konie przeszkodowe: Kamelie - zwyciężający na zawodach we Francji czy Włoszech oraz Ursana - jeden z najbardziej doświadczonych w tym gronie koni. Polaków reprezentować będzie m.in. Krab, dotychczasowy zwycięzca dwóch gonitw.

W program dnia jest też licznie obsadzona (14 koni) gonitwa dla arabskich trzylatków o Puchar Wójta Gminy Długołęka oraz gonitwa dla trzyletnich koni pełnej krwi o Puchar Burmistrza Kłodzka. Na inaugurację wyścigowej niedzieli po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentują się na Partynicach dwulatki pełnej krwi angielskiej.


źródło: brak danych


Proste pytanie: 8 + 2 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.